GoPro Hero 8 Özellikleri Sızdırıldı

GoPro Hero 8 kameranın geliştirilmekte olduğunu ve gerçekten önümüzdeki ayın başlarında duyurulacağı konuşuluyor. İşte GoPro Hero 8 hakkında tüm detaylar.

Rapor, GoPro Hero 8‘in yeni bir tasarıma sahip olacağını ve aynı zamanda yeni konut ve aksesuar seçenekleriyle geleceğini iddia ediyor; bu da GoPro‘yu yükseltmek isteyen kullanıcıların, mikrofon, LED ışık gibi şeyler kullanmayı seçerek yapabileceklerini söylüyor. Ekstra harici ekran vb. Ayrıca GP2 çipinin kullanımına sahip olacak ve 120 fps’de 4K video kaydedebilecek.

Ayrıca, bu tür kare hızlarına ihtiyaç duymanız gerekirse, 480 fps hızında Full HD video çekebilecek. Objektifte ve genel görüntü kalitesinde yapılan iyileştirmelerden de bahsedilir, ancak henüz örnek bir fotoğraf veya video görmedim, çünkü bu değeri yine de almak zorunda kalacağız, ancak yine de bunlar için iyi bir haber olmalı. kamera almayı düşünüyor.

GoPro Hero 8 Özellikleri Sızdırıldı

Daha önceki modellerde benzer özellikleri kullanıcılara sunan GoPro bu kez çok ciddi bir rakip ile karşı karşıya kaldı. DJI Osmo Action yapılan testlerde, görüntü kalitesi ve genel stabilizasyon açısından Hero 7’ye kıyasla bir tık daha üstün.

Yıllardır aksiyon kamerası sektörüne hükmeden GoPro yenilgiyi tekrar bir zafer ile taçlandırmak istiyor. Yukarıda belirttiğimiz gibi aksesuar desteği ile ön plana çıkması beklenilen Hero 8’de harici ekran ve LED fener gibi aksesuarlar kullanılabilecek. GoPro’nun kameralarının sağlam tasarıma sahip olması genellikle ses kalitesi gibi bazı alanlardan ödün verilmesine neden oluyor.

GoPro Hero 8 Özellikleri Sızdırıldı

Harici mikrofon gibi aksesuarlar ile bu açık kapatılıyor. Tüm bunların yanı sıra GoPro Hero 8’in şirketin yeni işlemcisi GP2’den güç alabileceği belirtiliyor. Hali hazırda kullanılan GP1 işlemcisi, GoPro Hero 6 ile piyasaya sürülmüştü.

İLGİLİ İÇERİK:  Xiaomi Mi 10, Snapdragon 865 Yonga Seti Kullanan İlk Çin Cihazı Olacak!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu