TeknoDiot
     
     
     

Google Haritalar İçin Yeni Özellik!

Google Haritalar İçin Yeni Özellik!

Google Haritalar dünyada en çok kullanılan harita uygulaması olup şimdi de yepyeni bir özellikle kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Google Haritalar bundan sonra toplu taşımada kullanılan otobüsler için canlı trafik durumunu da uygulamasında gösterecek. Gerçek zamanlı trafik koşullarını analiz eden Google, doğrudan yerel toplu taşıma yoğunluk durumu verisi paylaşan altyapıdan gerçek zamanlı bilgileri kullanıcılarına ulaştıracak.

Bir diğer yeni özellik ile Google Haritalar tramvay, metro ve otobüslerin daha önce yapılan sürüşlerini baz alarak araçların yoğunluk oranlarını gösterecek. Bu sayede kullanıcılar otobüse binerken veya bir sonraki otobüsü tercih ederken daha bilinçli bir şekilde karar verebilecek.

Google Haritalar’a Yeni Özellik!

Google Haritalar İçin Yeni Özellik!

Özellikle gideceği yer için birden fazla otobüsü kullanmak zorunda kalan kullanıcıların otobüs tercihlerinde önemli rol oynaması beklenen söz konusu özellik, Google Haritalar uygulamasını da rakiplerine göre bir adım öne geçiriyor. Google Haritalar için yayınlanan yeni güncelleme hem iOS hem de Android cihazları kapsıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Apple, Geliştiricilerin İndirimli iOS, macOS ve tvOS Abonelikleri Sunmasına İzin Verecek

Buğra Noyan

Samsung Cloud Artık Klavye Verilerini Senkronize Etmiyor

Buğra Noyan

Huawei “Sadeleştirilmiş 5G” Dağıtım Stratejisini Açıkladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.