Google Haritalar İçin Yeni Özellik! - TeknoDiot.com

Google Haritalar İçin Yeni Özellik!

Abone Ol 

Google Haritalar dünyada en çok kullanılan harita uygulaması olup şimdi de yepyeni bir özellikle kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Google Haritalar bundan sonra toplu taşımada kullanılan otobüsler için canlı trafik durumunu da uygulamasında gösterecek. Gerçek zamanlı trafik koşullarını analiz eden Google, doğrudan yerel toplu taşıma yoğunluk durumu verisi paylaşan altyapıdan gerçek zamanlı bilgileri kullanıcılarına ulaştıracak.

Bir diğer yeni özellik ile Google Haritalar tramvay, metro ve otobüslerin daha önce yapılan sürüşlerini baz alarak araçların yoğunluk oranlarını gösterecek. Bu sayede kullanıcılar otobüse binerken veya bir sonraki otobüsü tercih ederken daha bilinçli bir şekilde karar verebilecek.

Google Haritalar’a Yeni Özellik!

Google Haritalar İçin Yeni Özellik!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Özellikle gideceği yer için birden fazla otobüsü kullanmak zorunda kalan kullanıcıların otobüs tercihlerinde önemli rol oynaması beklenen söz konusu özellik, Google Haritalar uygulamasını da rakiplerine göre bir adım öne geçiriyor. Google Haritalar için yayınlanan yeni güncelleme hem iOS hem de Android cihazları kapsıyor.

Göz atın:   Google'dan Yepyeni Bir Mobil Uygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu