Google Görseller Artık Kullanıcıların GIF Paylaşmasını Kolaylaştırıyor - TeknoDiot.com

Google Görseller Artık Kullanıcıların GIF Paylaşmasını Kolaylaştırıyor

Abone Ol 

Emojiler konuşmaları canlandırmak için iyi bir yol olsa da, olumsuz yönleri, bazen sıkıcı olabilen statik olmalarıdır.

takipçi satın al
takipçi satın al

Google, GIF’lerin kullanışlı olduğu, animasyonları sayesinde konuşmaları daha eğlenceli ve esprili hale getirebileceği bir yer. Artık Google, kullanıcıların GIF’leri Google Görseller aracılığıyla paylaşmasını kolaylaştırıyor.

Geçmişte, Google Görseller’de bir GIF’i paylaşmak için, GIF dosyasını indirmeniz ve göndermeniz veya URL’yi GIF ile paylaşmanız gerekiyordu, ancak diğer kişinin tıklaması gerekeceğinden çok tercih edilmiyordu, açmak için ve Google paylaşımı daha kolay hale getirerek değişiyor.

Google Görseller GIF’ler için yöntem kolaylaşıyor!

Google Görseller Artık Kullanıcıların GIF Paylaşmasını Kolaylaştırıyor

Google’a göre , mükemmel GIF’le “şaşırdım”, “günaydın” veya “buenas noches” demeyi daha kolay hale getirmek için Google Görseller’in artık GIF’leri doğrudan farklı uygulamalarla paylaşmanıza olanak sağlayan bir “GIF Paylaş” bölümü var Gmail, Hangouts, Android Mesajları ve Whatsapp. ” Google, bu GIF’lerin GIF arama motorları tarafından desteklendiğini ve paylaşılma olasılıklarına bağlı olduğunu belirtti, bu nedenle, arama sırasında alakalı bir şeyler bulabilmeniz için olasılıklar var.

Şu anda, paylaşım özelliği yalnızca hem iOS hem de Android’deki Google uygulamasıyla kullanılabilir, ancak Google, yakın gelecekte mobil tarayıcılar da dahil olmak üzere daha fazla platforma getirmeyi planladıklarını belirtti.

Göz atın:   Android 10, Tüm Google Pixel Modelleri İçin Yayınlandı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!