Google Glass Son Güncellemesini Alıyor! - TeknoDiot.com

Google Glass Son Güncellemesini Alıyor!

Abone Ol 

Şirket, 2015 yılında giyilebilir süper pahalı bilimkurgu görünümlü giymeyi üretmeyi bıraktı ancak herhangi bir güncelleme almadığından, Google Glass Explorer Edition son güncellemesini alıyor!

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, o zaman Google şimdi gelecek bu Şubat ayında tamamlamış olacak. Henüz piyasaya sürülen son yazılım güncellemesi bunun için hazırlanmaktadır.

Google Glass Son Güncellemesini Alıyor!

Bu son güncellemenin manuel olarak yüklenmesi gerekir (Google ayrıntılı talimatlar sağlar) ve Glass’ın arka uç hizmetleriyle bağlantısını ve cihazın Google hesabınızı kullanma yeteneğini kaldırır; bu nedenle artık Gmail, YouTube ve Glass gibi bir durum söz konusu değildir. Bu şey Bluetooth ile bir telefonla eşleşebilecek ve fotoğraf ve video çekme ve yan yana yüklenen uygulamaları çalıştırma gibi bazı işlevleri koruyacak.

 

 

 

Göz atın:   Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL Modelleri Geliyor Olabilir

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu