Tiktok Takipçi Satın Al

BİM Normalden Daha Uygun Fiyata Elektrikli Bisiklet Satacak! (BİM 20 Eylül 2019)

BİM elektrikli bisiklet satacak! BİM 20 Eylül 2019 tarihinde uygun fiyatlı VOLTA VSM elektrikli bisiklet satışı yapacak!

BİM mağazaları teknolojik ürünlerin satışlarını son zamanlarda arttırmaya özen göstermekte. Hatta bu ürünler normal fiyatlarının altında satıldığı içinde rağbet oldukça fazla oluyor. BİM durmak bilmiyor, biraz daha alışılmışın dışına çıkarak elektrikli bisiklet satışı gerçekleştirecek.


BİM ve A101 mağazaları son zamanlarda oyuncu ekipmanı ve diğer teknolojik ürünlerinin satışını normal fiyatların altında gerçekleştirdiğini biliyoruz.

Bu sefer BİM farklı bir ürünle bizi karşılamakta. BİM tekrar durmak bilmiyor ve elektrikli bisikletin satışını gerçekleştirecek. BİM’de satışa çıkacak olan Volta VSM Elektirikli Bisikletin fiyatı normal olarak Volta web sitesinde 3.195 TL iken BİM bu elektrikli bisikleti 1.999 TL‘ye mağazalarda satışa çıkartacak.

BİM Normalden Daha Uygun Fiyata Elektrikli Bisiklet Satacak! (BİM 20 Eylül 2019)

BİM Volta VSM Elektirikli Bisiklet Satacak!

Volta VSM elektrikli bisiklet ; 50 kuruşluk elektrikle full şarj olup 55 km’ye gidebilecek kadar cimri, kolay çıkarılıp takılabilen bataryasıyla evde veya ofiste kolay şarj edilebilecek kadar fonksiyonel, sentetik deriden extra dayanıklı rahat selesiyle konforlu, özel tasarımı ve “angel eye” farları ile çok tarz.

220 Watt güce sahip verimli ve yüksek çekiş gücüne sahip motoruyla sizi memnun edecek. Extra dayanıklı sentetik deri, geniş ve rahat selesiyle uzun ve eğlenceli gezintilere çıkabilirsiniz.

BİM Normalden Daha Uygun Fiyata Elektrikli Bisiklet Satacak! (BİM 20 Eylül 2019)

Led gösterge ile 3 Kademe Led Akü seviye göstergesiyle şarj durumunuzu kolayca takip edin. “Angel Eye” Farları ile görüşünüzü arttırırken tarzınıza da tarz katacak. Kolay çıkarılıp takılabilen, taşınabilir, evde veya iş yerinde şarj edilebilir kilitli batarya.

Kapaklı ve rahat kullanım sağlayan ön sepeti işinize çok yarayacak. Yenilenmiş pedallarla daha rahat ve daha kolay kullanım.

Volta VSM Elektirikli Bisiklet özellikleri

Nominal Motor Gücü 220Watt
Menzil 35-55km *
Maksimum Hız 25km/h **
Taşıma Kapasitesi 100kg
Tırmanma Kapasitesi 17%
Ağırlık 55kg
Batarya Kapasitesi 48V14Ah
Boyutlar 1530/620/1050 mm
Batarya Tipi VRLA Jel
Şarj Süresi 6 – 8 Saat
Şarj Çıkış 48V/2A
Lastik Boyutu 16-2.50 Tubeless Ön / 14-2.50 Tubeless Arka
* Yol, hava ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterir.
** EN 15194 standartı sebebiyle 25 Km / h hız ile sınırlandırılmıştır.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu