Tiktok Takipçi Satın Al

Google Earth Akıllı Telefonunuzda Çok Daha Etkileyici Hale Geldi

Google Earth’ü daha önce cep telefonunuzda kullanmadıysanız veya uzun süre önce denediyseniz ve telefonunuz yeterince güçlü değilse, yeni bir güncelleme sizi tekrar geri kullandırabilir.

Google Earth, tüm Dünya’nın uydularından çekilmiş değişik çözünürlükteki fotoğrafların görüldüğü, Google Labs tarafından satın alınan Keyhole adlı şirketin geliştirdiği bir bilgisayar yazılımıdır.


Bu, dünyayı döndürebileceğiniz ve Samanyolu’nu arka planda görebileceğiniz ve evrenin güzelliğini merak edebileceğiniz anlamına gelir.

Google Earth uygulaması daha da zevkli!

Bu özellik daha önce Google Earth masaüstünde ve pro sürümünde mevcuttu, ancak akıllı telefonlar son yıllarda çok daha güçlü hale geldiğinden, yıldızlar artık avucunuzun içinde bulunabilir.

Google Earth uygulamasında yapılan bir güncelleme artık Dünya’nın 30.000 mil yukarısına zoom yapmanıza ve Avrupa Güney Gözlemevi’nin yakaladığı arka planda yıldızlara bakmanıza izin veriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu