Tiktok Takipçi Satın Al

Getir Kampanya Kodları 2023

Getir, popüler online sipariş sitelerinden birisidir. Getir, 4 farklı kategori altında müşterilerine hizmet veriyor. Bunlar; getir, getir yemek, getir büyük ve getir su şeklinde ayrılıyor. Getir ve Getir büyük sekmelerinden market siparişleri verebilirsiniz. Getir yemek ise birçok farklı restorandan yemek söyleme imkânı söylüyor. Getir su ise adından da anlaşılacağı üzere su siparişi vermek için kullanılır.

Siparişlerde kampanya kodlarını kullanarak daha uygun fiyatlar ile sipariş verme imkânınız vardır. Getir kampanya kodları 2021 ile birçok farklı indirimden yararlanabilirsiniz. Getir tarafından yapılan indirimler kodlar ile değil daha çok sipariş sırasında mevcut kampanyalar arasından seçim yaparak kullanılır. Sipariş ekranında size kullanabileceğiniz kampanya seçenekleri gösterilir. Bu kampanyalar arasından seçim yaparak indirimli bir şekilde market, yemek, su siparişleri verebilirsiniz. Getir çalışma saatlerini öğrenmek için: https://yeniteknoloji.com/getir-calisma-saatleri/

Getir Kampanya


Getir, sunduğu kampanyalar ile oldukça fazla tercih ediliyor. Yemek siparişinden market siparişine kadar her alanda insanlara özel fırsatlar sunuyor. Hem genel olarak herkesin yararlanabileceği kampanyalar ile hem de kişiye özel kampanyalar ile müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Getir kampanya kodları 2021 kapsamında ilk siparişini verecek olan kişiler 30 TL indirim kodundan yararlanabilir. 40 TL ver üzeri siparişlerde geçerli olan bu indirim birçok kişi tarafından kullanılmıştır.

Belirtmek gerekir ki sunulan kampanyalar tek seferlik kullanım için geçerlidir. Aynı zamanda ikinci ve üçüncü siparişleriniz için de belirli oranlarda indirim uygulanır. İlk siparişte 230 TL üzerinde de 30 TL kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra belirli aralıklar ile gelen 25 TL’ye 20 TL indirim gibi kampanya seçenekleri de söz konusudur.

Getir Burger King Kampanya

İnternetten yemek sipariş etmek isteyen birçok kişi bunun için Getir’i tercih ediyor. Getir, yemek siparişlerinde çok sayıda farklı kampanya sunuyor. Hamburger yemeyi seven kişiler için zaman zaman Burger King kampanyaları da oluyor. İndirimli hamburger sipariş etmek isteyen kişiler bu kampanyalardan yararlanabilir.

Özellikle çeşitli menülere özel kampanyalar sitede çok fazla yer alıyor. Getir indirim kodları 2021 ile uygun fiyatlar ile yemek sipariş etmek isteyen kişiler, Getir yemekte Burger King menülerini inceleyebilir. Burger King’te 3’lü Whopper Jr. Menü gibi birçok menüyü oldukça uygun fiyatlar ile yiyebilirsiniz. Getir yemek sunduğu indirimler ile Burger King menülerinde oldukça fazla tercih ediliyor.

Getir Kampanya Kodları 2023

Getir Yemek Kampanya Kodu

Getir, yemek söylemek için oldukça avantajlı bir yerdir. Yaşadığınız bölgede bulunan ve adresinize teslimat yapan hemen hemen her restorandan kolay bir şekilde yemek sipariş edebilir ve hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz. Getir yemekte ilk siparişinizde 20 TL indirimden yararlanma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Getir kampanya kodları 2021 kapsamında aynı zamanda ikinci ve üçüncü siparişinizde de indirim haklarınız oluyor. Bunların yanı sıra müdavim restoranlar kategorisinde sürekli güncellenen indirimler oluyor. Her gün birçok farklı restoranda yapılan 25, 20, 15, 10 TL gibi indirimler oluyor. Aynı zamanda seçili restoranlardan vereceğiniz her üç sipariş sonrasında bir hediye sipariş kazanma gibi kampanyalar da mevcuttur. Yemek indirimlerinden bazıları şunlardır:

  • İlk siparişe özel 20 TL
  • İkinci siparişe özel 20 TL
  • Üçüncü siparişe özel 20 TL
  • Seçili restoranlarda 25 TL
  • Seçili restoranlarda 20 TL
  • Müdavim İndirimleri

Getir Büyük Kampanya

Getir büyük, market alışverişi yapmak isteyen kişiler için sunulan bir hizmettir. Belirli bir limitin üstünde alışveriş yapacak olan kişiler bunu tercih edebilir. İlk siparişte 30 TL ve benzeri indirim seçenekleri mevcuttur.

Aynı zamanda ikinci siparişte ve devam eden siparişlerinizde de indirimlerden yararlanabilirsiniz. Getir kampanya kodları 2021 ile 80 TL üzeri 30 TL, 230 TL üzeri 50 TL ve benzeri indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bu indirimler oldukça fazla tercih edilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu