Tiktok Takipçi Satın Al

Gelecek Yıl 120 Hz Ekranlı iPhone Modeli Gelecek!

Apple, 120Hz ekranlı bir iPhone ile piyasaya giren ilk kişi olabilirken, Razer, akıllı telefona 120Hz ekran getiren ilk şirkettir.

Sonunda Apple‘ın iPad Pro’nun 120Hz ekranını iPhone’larına getirebileceği ve beklemenin beklenenden daha kısa olabileceği tahmin ediliyor.


DigiTimes’ın bir raporunda, Apple’ın 2020 iPhone’larla Apple’ın iPad Pro’nun “ProMotion” ekranını cihaza getirebileceğini iddia ediyorlar.

120 Hz Ekranlı iPhone geliyor

Gelecek Yıl 120 Hz Ekranlı iPhone Modeli Gelecek!

Halen, tüm iPhone’larda şu anda 60Hz yenileme hızına sahip ekranlar bulunuyor, bu nedenle iPhone’ların 120Hz yenileme hızı ekranında çalıştığını görmek güzel olurdu.

Akıllı telefon pazarı oldukça gelişmiş olduğundan, her akıllı telefon neslindeki kazançlar daha az önemli görünüyor. Sonuç olarak, yenileme hızındaki bir çarpma gibi mütevazı gelişmeler bile memnuniyet verici olabilir. Birçok şirket daha yüksek yenileme oranları sunmaya başladı, ancak şu anda bildiğimiz kadarıyla, sadece Razer Phone 1 ve 2 ve ASUS ROG Phone 2 spor 120Hz ekranlar, gerisi 90Hz’de.

Bununla birlikte, daha yüksek yenileme hızlarına sahip ekranların pil yoğunluğunun daha yüksek olma eğiliminde olduğu ve Google gibi şirketlerin 90Hz ve 60Hz arasında ileri geri geçiş yapacak dinamik yenileme oranlarına başvurdukları belirtilmelidir. Apple’ın ekranının 120Hz yenileme hızını koruyacağından emin değiliz, ancak beklemek ve görmek zorunda kalacağız. O zamana kadar, şimdilik bir tuz tuzu ile alın.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu