Tiktok Takipçi Satın Al

GeForce Now İçin Edge ve Chrome’a 1440p 120 Hz Desteği Geldi

Bu NVIDIA  Perşembe günü GeForce NOW, PC’deki Chrome tarayıcısında daha yüksek çözünürlükler ve kare hızları desteğiyle yükseltme yapıyor.

Her daim sizleri yeni maceraların beklediği NVIDIA GeForce NOW kütüphanesine bu hafta katılan altı oyuna göz atabilirsiniz.

Mükemmel Çalışma Molası


GeForce Now İçin Edge ve Chrome’a 1440p 120 Hz Desteği Geldi

Bu hafta eklenen altı yeni oyuna da göz atmayı unutmayın:

  • Thymesia (18 Ağustos’ta Steam’de Yeni Sürüm)
  • Century: Age of Ashes (Steam)
  • Clanfolk (Steam)
  • Coromon (Steam)
  • HYPERCHARGE: Unboxed (Steam)
  • Phoenix Point (Epic Games Store)

Okullar açıldığında bile kimse oyunlarından uzak kalmamalı. GeForce NOW, Chrome veya Edge tarayıcılı eski PC’ler de dahil olmak üzere neredeyse tüm cihazlarda en iyi PC oyunlarını yayınlıyor.

GeForce NOW kütüphanesindeki 1.300’den fazla oyunu keşfetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Uzun saatler çalışmanın ardından rahatlamaya mı ihtiyacınız var? Hemen Apex Legends’da bir tur oynayın. Ders kitaplarından biraz uzaklaşıp bir molaya mı ihtiyacınız var? Genshin Impact’te Tevyat’a bir gezintiye çıkın.

Path of Exile’ın son genişleme paketi “Lake of Kalandra”da olduğu gibi, çok oyunculu oyun için arkadaşlarınızla bağlantıda kalın, böylece bir sonraki hamlelerinizi farklı okullarda yapsanız bile ekip oyun aksiyonuna katılmak için bir araya gelebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu