Tiktok Takipçi Satın Al

Geforce Experience Nedir?

Geforce Experience, GeForce GTX grafik kartının yardımcı uygulaması olarak bilinmektedir. Sürücülerin her zaman güncel tutulmasını sağlar.


Aynı zamanda oyuncular için oyun ayarlarını otomatik olarak optimize etmektedir. Oyuncular için oyun ayarlarının otomatik optimizasyonu birçok avantajı beraberinde getirmektedir.

Aynı zamanda sağlanan bu otomatik optimizasyon sayesinde oyuncular en iyi oyun deneyimlerini yaşayabilmektedir. Grafik kartının yardımcı uygulaması olarak tasarlanan Geforce Experiencef oyuncuların avantajlar elde etmesine imkan tanımaktadır.

Bu bağlamda özellikle sürekli olarak sürücüler ile uğraşmak istemeyenler için ya da sürücülerinin her zaman güncel kalmasını sağlamak isteyenler için bu yardımcı uygulama en doğru sonuçların alınmasına imkan tanımaktadır.  Sürücülerin her zaman en güncel hali ile saklanmasına olanak tanıyan uygulama sayesinde oyunlarda hiçbir sorun yaşanmamakta ve oyuncu deneyimi arttırılmaktadır.

Geforce Experience Nedir?

Geforce Experience Sistem Gereksinimleri

NVIDIA Geforce Experience kullanılabilmesi için bilgisayarın belirli özellikleri barındırması gerekmektedir. Öncelikli olarak bu uygulamasının GeForce GTX grafik kartları için özel olarak üretildiği unutulmamalıdır. Bununla birlikte uygulamanın sistem gereksinimleri ise şu şekilde sıralanabilir;  Windows 7 , 8 , 8.1 ve 10 sürümleri uygulamanın kullanılmasını desteklemektedir. Minimum 2 GB bellek desteğine ihtiyaç vardır.

Uygulama için kullanılacak depolama alanı ise 20 MB olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. İşlemci olarak Intel Pentium G Serisi, Core 2 Duo, Quad Core i3, i5, i7 ya da daha yüksek modeller, AMD Phenom 2, Athlon 2, Phenom X4, FX ya da daha yüksek modeller kullanılabilmektedir.  Son derece düşük çaplı sistemlerde dahi rahatlıkla kullanılabilen bu uygulama oyuncuların oyun deneyimlerinde profesyonellik sağlamasına imkan tanımaktadır.

Uygulama Ve Sürücüler Nereden İndirilir?

350 den fazla oyunda optimum ayarlar sunan Geforce Experience farkını kullanılmaya başladığı ilk andan itibaren hissettirmektedir. Kullanıcılar Game Ready sürücülerini indirmek için Geforca Expereience sayfasını ya da GeForce.com adreslerini ziyaret edebilir.

Bu adresler üzerinden ilgili alanlara rahatlıkla ulaşılabilmekte ve sorunsuz bir şekilde sürücülerin bigisayara kurulması sağlanabilmektedir. Bu sayede her oyuncu farklı oyun deneyimlerini kendine özgü ayarları ile sürdürebilmekte ve oyunlardan aldığı keyfi iki katına çıkarabilmektedir.

Geforce Experience Nedir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu