Geekbench Hız Testine Göre En Hızlı 6 iPhone Modeli - TeknoDiot.com

Geekbench Hız Testine Göre En Hızlı 6 iPhone Modeli

Abone Ol 

Akıllı telefonları performans ve donanım olarak birçok testten geçiren Geekbench, en hızlı iPhone modellerini açıkladı. İşte en hızlı iPhone modelleri…

takipçi satın al
takipçi satın al

1- iPhone Xs Max

Geekbench hız testinde listenin lideri iPhone Xs Max oldu. iPhone Xs Max, tek çekirdek testinden 4797 puan alırken çoklu çekirdek testinden 11215 puana ulaştı. Telefon, toplamda ise 21758 puan elde etti. Apple’ın Apple A12 Bionic yongasına sahip olan telefon, hız listesinin zirvesinde yer alıyor.

2- iPhone Xs

Listenin ikinci sırasında ise bu yıl geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan küçük ekrana sahip iPhone Xs modeli bulunuyor. Cihaz, tekli çekirdek testinden 4797, çoklu çekirdek testinde ise 11268 puan almayı başarıyor. iPhone Xs toplamda ise 21213 puana ulaştı. iPhone Xs’te de A12 Bionic yonga seti bulunuyor.

3- iPhone XR

Listenin üçüncü sırasında ise Apple’ın Eylül ayında tanıtımını yaptığı uygun fiyata sahip iPhone XR bulunuyor. Telefon tek çekirdek testinden 4794 puan, çoklu çekirdek testinden ise 11219 puan almayı başardı. iPhone XR, toplamda ise 21256 puana ulaştı. iPhone XR, iPhone modelleri arasında uygun fiyata sahip olmasına rağmen performans olarak oldukça üst düzey olduğunu kanıtlıyor.

4- iPhone 8

iPhone 8, iPhone modelleri arasında en hızlı dördüncü telefon oldu. Telefon, tek çekirdek testinden 4226 puan alırken, çoklu çekirdek testinde ise 10152 puan almayı başardı. Toplamda ise 15141 puan alan iPhone 8’de A11 Bionic işlemci bulunuyor.

5- iPhone 8 Plus

Listenin beşinci sırasında ise büyük ekrana sahip iPhone 8 Plus yer alıyor. Telefon, tekli çekirdek testinden 4223, çoklu çekirdek testinden 10190, toplamda ise 15299 puan alıyor.

6- iPhone X

iPhone X, en hızlı iPhone modelleri arasında altıncı sıra kendisine yer bulabildi. iPhone X, tek çekirdek testinden 4214 puan alırken, çoklu çekirdek testinden ise 10153 puan almayı başardı. Telefon, toplamda ise 15243 puana ulaştı. iPhone X’da Apple’ın A11 Bionic yonga seti buluyor.

Göz atın:   Apple, Siri’nin Gizlilik Korumasını Geliştirme Planlarını Açıkladı

Geekbench Hız Testine Göre En Hızlı 6 iPhone Modeli

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!