TeknoDiot
     
     
     

Ekim Ayında Hangi Akıllı Telefonlar Tanıtılacak? (Tam Liste)

Ekim Ayında Hangi Akıllı Telefonlar Tanıtılacak? (Tam Liste)

2018’in yavaş yavaş sonlarına doğru yaklaştık. Ekim ayı içerisinde birçok akıllı telefon tanıtılacak. Bunlar hangileri peki? İşte!

Ekim 2018 içerisinde Huawei, Google, LG, Lenovo ve OnePlus gibi teknoloji üreticileri için bu ay güzel geçecek gibi görünüyor.

Tabii herkesin gözü Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro modellerinde olduğu kesin. yeni Android telefonlarıyla rakiplerini geride bırakmayı hedefliyor. O zaman gelin bu ay hangi cihazlar tanıtılacak yakından bakalım!

:: Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro

Huawei’nin yeni amiral gemisi olacak olan her iki cihazda uzun zamandır bekleniyordu. Hakkında birçok sızıntı gerçekleşen Mate 20 ailesi 16 Ekim tarihinde Huawei’nin özel etkinliğinde tanıtılacak. 6.3 inçlik dev bir ekrana sahip olan Mate 20, bu ekranda AMOLED teknolojisini kullanacak. 19:5:9 ölçülerindeki ekranın piksek sıklığı ise 395 ppi olacak. 1080 x 2244 piksek çözünülük ile gelecek olan telefonun ekranı şimdilik versiyonu bilinmese de Corning Gorilla Glass ile korunacak.

Ekim Ayında Hangi Akıllı Telefonlar Tanıtılacak? (Tam Liste)

DİĞER MODELLERİ GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google Pixel 2 Tanıtıldı! İşte Tüm Özellikleri!

Buğra Noyan

Oppo A12 Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Xiaomi Mi 10 Serisi Şimdilik Üretilmeyecek!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.