Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

[ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! – Gamepower Katana İnceleme

Yeni videomuz da Gamepower Katana mekanik oyuncu klavyesine yakından baktık. Hatta inceleyip sizlere hediye edeceğiz.

Gamepower‘ın en çok satan ve popüler olan mekanik oyuncu klavyesi Katana modeline yeni videomuzda yakından baktık. Gamepower Katana inceleme videosu yayında!


Outemu kırmızı anahtarların yer aldığı Katana’nın bir de mavi anahtarlara sahip modeli de bulunmakta. Kullanım açısından beni memnun ettiğini söyleyebilirim. Özellikle bilek desteğinin bulunması güzel. Kutu içeriğinden bilek desteğinin klavyeye takılı olarak çıkması şaşırttı. Normalde kutu içeriğinden ayrı olarak çıkar. Ayrıca 6 adet vidayla tutulduğunu söyleyelim, yani çıkartmanız mümkün. Katana detaylı fotoğraflarına hemen üst kısımda yer alan foto galeriden göz atabilirsiniz.

Gamepower Katana İnceleme Videosu

Tıkla Çekilişe Katıl

[ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme

Gamepower Katana, 14 farklı RGB ışıklandırma modunu içerisinde barındırmakta. 1.5 metrelik örgü kablo ile geliyor. Kablo kalitesi gerçekten güzel ve ne çok kalın ne de çok ince, orta seviyeli bir kalınlık ile geliyor. Sağ üst tarafta ise bildirim ışıkları yer alıyor. Bu ışıklandırmaların hemen üstünde şapka mevcut ki, ışıkları kullanıcının gözünü almaması adına iyi düşünülmüş.

Tuş ışıklandırmaların yanı sıra hemen klavyenin sağ ve sol üst köşelerinde küçük RGB ışıklandırmalar mevcut. Ek olarak klavyenin sağ ve sol yan taraflarında da RGB ışıklandırma eksik edilmemiş. Yazılım konusu biraz üzdü beni. Yazılım desteği yer alıyor ancak sadece tuş atamaları ve makro atamaları için kullanılabilir. RGB ayarlamasını da yazılımdan yapabilseydik o zaman tadından yenmez duruma gelebilirdi.

Outemu switchler Chrerry kadar olmasa da isminden söz ettiren popüler markalardan biri. Cooler Master gibi popüler markaların klavyelerinde gördüğümüz bir switch markasıdır kendisi. Işıklandırmanın kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Özellikle karanlık ortamda kullandığınız zaman bunu çok iyi anlayabiliyorsunuz. Tuşların üzerinde her hangi bir sorun yok, net bir şekilde ışıklandırmayı yansıtmaktadır.

Yine her zaman karşılaştığımız FN+F tuşlarının kombinasyonu ile medyatik tuşları rahat şekilde kullanmak mümkün kılınmış. Örneğin FN+F7 kombinasyonu ile şarkıyı durdurup devam ettirmeniz mümkün kılınmış. Yükseltici ayaklar kırımızı renkte ve kauçuk sayesinde de masaya oldukça iyi bir şekilde yapışmakta.

  • Gamepower Katana ürün detayları için tıklayın.
  • Gamepower Devour S ürün detayları için tıklayın.

[ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme [ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme [ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme

[ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme [ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme

[ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme

[ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme

[ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme [ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme [ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme [ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme [ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme

[ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme [ÇEKİLİŞ] İnceleyip Size Hediye Ediyoruz! - Gamepower Katana İnceleme

Editör Puanı

Tasarım - 8
Ergonomi - 9
Kullanım - 9.1
Yazılım - 5.7
RGB Işıklandırma - 9.5

8.3

User Rating: 4.2 ( 1 votes)
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu