Tiktok Takipçi Satın Al

GAME ON AMD Promosyonuyla Radeon Ekran Kartı ve Ryzen İşlemcilerde Özel Fiyatlar!

MD, sınırlı süreli satış etkinliği olan GAME ON AMD‘yi başlattı. Bu kampanya, dünyanın dört bir yanındaki oyun severlere, favori oyunlara güç verecek en yeni ve en ileri teknolojiye ulaşmaları için harika fırsatlar sunuyor.

Bugün başlayan ve 5 Ağustos’a kadar çeşitli duyuruları içeren etkinlik, uygun Radeon RX 6000 Serisi grafik kartları ve Ryzen 5000 Serisi masaüstü işlemcileri de dahil olmak üzere çok sayıda AMD ürününde indirimi beraberinde getiriyor.


AMD ürünleri, oyun oynamayı bir üst seviyeye taşıyan çok sayıda özellik ve kolaylık sunuyor:

• FidelityFX Süper Çözünürlük 2.0 – Desteklenen oyunlarda kare hızlarını artırırken benzer veya uygulamada hali hazırda var olandan daha iyi görüntü kalitesi sunan ve özel makine öğrenimi donanımı gerektirmeden son teknoloji bir zamansal yükseltme teknolojisi. FSR 1.0 ve FSR 2.0 şu anda mevcut ve 110’dan fazla oyuna yakında ek başlıklarla gelecek.

• Radeon Süper Çözünürlük – FSR 1.0 ile aynı algoritmayı temel alan, RDNA tabanlı ayrı grafikler üzerinde özel tam ekran modunda çalışan oyunlarda yerele yakın çözünürlük ve artırılmış performans sağlayan ve binlerce ile uyumlu bir sürücü içi uzamsal yükseltme özelliği.

• AMD Akıllı Erişim Bellek Teknolojisi (SAM) – CPU’ların GPU’nun tüm yüksek hızlı GDDR6 belleğine erişimini sağlayarak AMD Radeon RX 6000 Serisi grafik kartlarını belirli AMD Ryzen masaüstü işlemcileri ve AMD 500 serisi anakartlarla eşleştirirken daha yüksek performansın kilidini açar.

• AMD Sonsuz Önbellek – GPU kalıbına entegre edilmiş son düzey veri önbelleği, geleneksel mimari tasarımlardan daha yüksek genel oyun performansı sağlamak için gecikmeyi ve güç tüketimini azaltır.

Katılımcı perakendecilerden uygun AMD Radeon RX 6000 Serisi grafik kartlarını veya uygun Radeon RX 6000 Serisi destekli masaüstü ve dizüstü bilgisayarları satın alan oyuncular, harika GAME ON AMD tasarruflarının yanı sıra AMD Radeon Raise the Game ve Radeon Raise the Game avantajlarından yararlanabilir. Radeon Raise the Game ve Radeon Raise the Game Fully Loaded paketlerinin tüm hüküm ve koşulları için www.amdrewards.com/terms adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vatan Computer, ITOPYA.com, incehesap.com ve hepsiburada.com’da  GAME ON AMD Radeon ve Ryzen fırsatları geçerlidir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu