Tiktok Takipçi Satın Al

RX 6500 XT’li Hazır Sistem: Game Garaj Energy 3A İnceleme (Canlı Oyun Testi)

Game Garaj’ın Energy 3A ismindeki hazır sistem bilgisayar modeline detaylıca yakından bakıyoruz ve canlı canlı oyun testi gerçekleştiriyoruz.

Game Garaj Energy 3A hazır sisteminde hangi bileşenlerin kullanıldığına baktığımız zaman AMD Ryzen 5 5500 işlemcisi bizleri karşılıyor, bu işlemci maksimum 3.6GHz hıza ulaşabiliyor.


RX 6500 XT'li Hazır Sistem: Game Garaj Energy 3A İnceleme (Canlı Oyun Testi)

Bununla birlikte kullanıcısına 19MB önbellek sunuyor. Anakart tarafına baktığımız zaman ise bu fiyat segmentindeki hazır sistemlerde daha çok B450M anakartlar görüyoruz ama burada Biostar B550MH anakartı kullanılmış. Bu anakart maksimum 4000MHz hızlarında RAM desteği de sunmakta. ekran kartına geldiğimiz zaman ise hazır sistemlerde çok sık karşılaşmadığımız bir marka olan PowerColor Fighter RX 6500 XT kullanılmış bu ekran kartı da 4 GB’lık bir bellek sunuyor.

RAM tarafına geldiğimiz zaman ise G.Skill Ripjaws V modeli kullanılmış 2×8 16GB’lık bir RAM kullanılmış.16 GB RAM günümüzde giriş ve orta seviye sistemler için ideal bir bellek oranı olduğunu söyleyebiliriz. RAM’ler 3200MHz’lik bir hız sunuyor depolama tarafında da ekran kartı gibi hazır sistemlerde çok karşılaşmadığımız TwinMOS markasını ait 512 GB’lık M2 SSD kullanılıyor. Lafı daha fazla uzatmadan o zaman videoya geçelim. Tüm testler bu videoda!

RX 6500 XT'li Hazır Sistem: Game Garaj Energy 3A İnceleme (Canlı Oyun Testi) RX 6500 XT'li Hazır Sistem: Game Garaj Energy 3A İnceleme (Canlı Oyun Testi)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
2
+1
0
+1
1
+1
2

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu