Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy Z Flip Ekran Değişiminin Maliyeti Ne Kadar?

Galaxy Z Flip ekran değişimi ne kadar? İşte bu sorunun cevabı bu haberimizde. Katlanabilir telefonlar uzun zamandır ortalıkta bulunmuyorlardı ve ekran maliyetleri normalden pahalı.

Şu anda bunları yapmanın teknik zorlukları, her türlü büyük onarımın maliyetli bir olay olacağı anlamına geliyor.


Katlanabilir ekran, katlanabilir bir cihazın en önemli özelliği olduğundan, ekranın değiştirilmesinin oldukça pahalı olması doğaldır. Şimdi, Samsung‘un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip’in bir ekran onarımının veya değiştirmesinin ne kadar tutacağı belli oldu.

Kore’de, katlanır ekranın değiştirilmesi Galaxy Z Flip sahiplerini 3.867 TL (ortalam 640 dolar) fiyat etiketine sahiptir. ABD’de katlanabilir ekranı için 3.015 dolar (450 dolar) ve 1.1 inçlik kapak ekranı için 149 dolar ödemeniz gerekiyor.

Galaxy Z Flip Ekran Değişiminin Maliyeti Ne Kadar?

İronik bir şekilde, Galaxy Fold’daki oldukça büyük kapak ekranı şu anda onarılması için aynı miktara mal oluyor, ancak ana ekranın onarım maliyeti 599 dolardan 100 dolar daha yüksek. Galaxy Z Flip’in parlak arka cam panelini değiştirmek için 589 TL (99 dolar) ödemeniz gerekecek.

Galaxy Fold olduğu gibi, Samsung indirimli bir fiyata bir defalık ekran değişimi sunacak. İndirimli ekran onarımı Kore’de 1.153 TL’ye mal olacak. ABD’de, cihaz 31 Aralık 2020’den önce satın alındığı sürece 119 dolara mal olacak. Buna karşılık, Galaxy Fold’un ana ekranı için indirimli ekran değişiminin fiyatı 149 dolardı. Temel olarak, Galaxy Z Flip, Galaxy Fold’dan 600 dolar daha ucuz olsa da, ekranlardan herhangi birini onarıp almak istediğinizde ne kadar harcamanız gerektiği konusunda çok fazla fark yok.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu