Tiktok Takipçi Satın Al

Windows 10 Fiyatı Ne Kadar? Windows 10 Fiyatı

Bugün sizlere Microsft'un en son işletim sistemi yazılımı olan Windows 10'un ne kadar fiyata satıldığını ve paket çeşitlerinden bahsedeceğiz.

Windows 10 fiyatı ne kadardır? Lisanlı Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1’e sahip olanlar bir yıl boyunca Windows 10’u ücretsiz bir şekilde kullanabiliyor.


Ayrıca Windows 10 harici olarak da satılıyor. Windows 10’un firma tarafından ilk açıklanan fiyatları şu şekildedir; Windows 10 Home 119 $, Windows 10’dan Pro’ya yükseltmenin ücreti 99 $, Windows 10 Pro’nun perakende fiyatı ise 199 $.

Windows 10 Home       

Ortalama kullanıcı için gerekli olan tüm özellikleri içerir. İnternette dolaşmak, dosya ve resim saklamak gibi kişisel olarak kullanacaklar için en uygun ve yeterli sürümdür. Fiyatı 1.299,00 ₺.

Windows 10 Pro

Windows 10 Pro, Home’daki her şeyi içeren ve Home’dan daha fazla özelliği olan daha profesyonel bir sürümdür. Daha çok işlevsellik isteyenler, küçük işletmeler, işyerinde kullanacaklar için Pro sürümü daha uygundur.

Windows 10 Pro’nun Home’dan farklı olarak bir domain’e katılabilme özelliğidir. Bitlocker özelliği sayesinde Home’dan daha güvenli bir sürümdür. Fiyatı 1.899,00 ₺. Daha uygun olarak Windows 10 Pro satın alma işlemini gerçekleştirebileceğiniz alanlar mevcuttur.

Windows 10 Fiyatı Ne Kadar? Windows 10 Fiyatı

Windows 10 Pro For Workstations

Microsoft bu sürümü şu şekilde tanımlamıştır “en güçlü Windows”. Çok yoğun işlemlerin altından kalkabiliyor. Bu işletim sistemini çok fazla işlemci kullanmadığından daha yüksek performansla birçok işlemi aynı anda yapabilirsiniz. Yoğun iş yükü ve üst düzey işlevsellik için tercih edilmesi gereken bu sürümdür. Fiyatı 2.799,00 ₺.

Windows 10 In S Mode

Windows 10’un bütçesi düşük olanlar için kırptığı, S mod şeklinde bir özelliktir. Windows 10 in S mode, Windows 10’un bazı özelliklerini kısıtlasa da uygun fiyatlı cihazlarda eğitim için kullanılabiliyor. Ücretsiz bir şekilde kapatılabilir.

Windows 10 Fiyatı Ne Kadar? Windows 10 Fiyatı

Windows 10 Fiyatı Ne Kadar? Windows 10 Fiyatı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu