Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy S9’un Katilinden İlk Video Görüntüsü: Mi Mix 2S

Galaxy S9′ un katilinden ilk görüntüler. Xiaomi firmasının daha tanıtılmadan Galaxy S9’un modasını eskitecek telefonu Mi Mix 2S’ den ilk video görüntüsü sızdırıldı.


Xiaomi firmasının daha tanıtılmadan Galaxy S9‘un modasını eskitecek telefonu Mi Mix 2S‘den ilk video görüntüsü sızdırıldı. Bir süredir sızıntıları yüzünden gündemden düşmeyen Xiaomi‘ nin yeni telefonu Mi Mix 2S yazılım dosyalarının sızdırılmasının ardından tekrar gündemde. Çinli popüler blog Weibo‘da analistlerin tedarikçilerden aldıkları bilgilerle yaptıkları yorumlara göre firmanın Mi Mix S2‘ yi MWC‘de planlanandan önce tanıtabileceklerine yönelik yorumlar yapılıyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”11880″]

Snapdragon 845 ile gözle görülür bir performans artışının yanı sıra Sony IMX363 sensörü sayesinde yeni bir kamera deneyimi sunacak. Daha büyük piksel, daha hızlı otomatik odaklanma ve çok daha kaliteli gece çekimlerine sahip olacak bu telefonun iPhone X ile rekabet edebilmesi için yüz tanıma teknolojilerinide içermesi gerekiyor. İşte karşınızda Xiaomi Mi Mix 2S’ nin sızdırılan görüntüleri.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu