iOS 12.3.2 Güncellemesi Yayınlandı - TeknoDiot.com

iOS 12.3.2 Güncellemesi Yayınlandı! iOS 12.3.2 Neler Sunuyor?

Abone Ol 

iOS 12.3.1 güncellemesi yayınladıktan birkaç hafta sonra, Apple dün iOS 12.3.2 güncellemesini yayınlandı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Güncelleme, bazı cihazlarda Portre Modu ile ilgili hata düzeltmelerini içerecektir.

Apple, güncellemenin kamera uygulamasının iPhone 8 Plus’ta derinlik etkisi olmadan Portre modu görüntülerini çekmesine neden olan bir hatayı çözdüğünü söylüyor. İşte Apple’ın tam açıklaması: “iOS 12.3.2, iPhone’un bazı iPhone 8 Plus aygıtlarında derinlik etkisi olmadan Portre modu fotoğraf çekmesine neden olabilecek bir sorunu çözmektedir.”

iOS 12.3.2 bugün daha sonra yayınlanmaya başladı. Yazılım güncellemesi resmen yayınlandığında güncellenir ve bulduğumuz diğer değişiklikleri not ederiz, ancak bu muhtemelen küçük bir güncelleme olacaktır. iPhone veya iPad’inizdeki Ayarlar uygulaması aracılığıyla güncelleme yapabilirsiniz.

[sp-related style=”dark” id=”48825″]

Apple, yeni Apple TV uygulamasını tanıtan diğer yazılım güncellemelerinin yanı sıra geçen ay iOS 12.3 sürümünü yayınladı. Kısa bir süre sonra VoLTE ve iMessage hata düzeltmeleriyle iOS 12.3.1’i piyasaya sürdü. Bu güncelleme VoLTE, Bilinmeyen Gönderenleri Filtrele ayarı ve daha fazlası ile ilgili sorunları çözmüştü.

Apple, iPadOS 13, macOS Catalina, watchOS 6 ve tvOS 13 ile birlikte sonbaharda herkesin kullanımına sunulacak olan iOS 13’ü de beta test ediyor. Bu güncellemeler, Apple’ın yıllık Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda geçen hafta açıklandı.

Göz atın:   Hangi Huawei Modelleri Android Q Güncellemesi Alacak?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!