Tiktok Takipçi Satın Al

Motorola’nın Yeni Telefonunun Görselleri ve Özellikleri Ortaya Çıktı!

Motorola'nın son akıllı telefonu One Vision'a ait görselleri ve birçok detayları ortaya çıktı.

Motorola’nın son akıllı telefonu One Vision’a ait görselleri ve birçok detayları ortaya çıktı. Cihaz ilk olarak Geekbench’te listelenmesi sonucunda Exynos işlemciden güç alacağı duyrulurken, hemen sonrasında Wi-Fi sertifikasıda alınmıştı.

XT1970-1 model numarasını taşıyan ve Android Pie işletim sistemi ile çalışan One Vision’a ait yeni bir görsel daha ortaya çıktı. Bu sayede bazı teknik özelliklerin ardından cihazın tasarımı daha net bir şekilde gözler önüne serildi.


Motorola'nın Yeni Telefonunun Görselleri ve Özellikleri Ortaya Çıktı!

Motorola One Vision, Samsung Galaxy S10 ile benzer bir şekilde ekrana gömülü kameraya ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte telefonun yan ve özellikle alt çerçevesi çentiksiz ekrana sahip diğer rakiplerine kıyasla daha kalın yapıda olması gözlerden kaçmıyor.

Exynos 9610’dan güç alan cihazın arkasında 48 Megapiksel + 12 Megapiksel kamera yer alması bekleniyor. Parlak yüzeye sahip olan arka tarafta Motorola logolu bir parmak izi okuyucu ve biraz aşağısında Android One logosu basılmış.

6.2 inç boyutunda olduğu tahmin edilen 21:9 formatındaki ekranın 2520×1080 piksel çözünürlük sunacağı söyleniliyor. Bununla birlikte cihazın alt kısmında bir hoparlör bulunurken hemen yanında USB-C bağlantı noktası yer alıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu