Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için Şubat güvenlik güncelleştirmesi yayınlandı. Galaxy S20 artık resmi olarak ve birkaç hafta içinde perakende mağazalara giderken, Samsung oldukça meşgul olacak.

Ancak, mevcut telefonları güncelleme konusunda şirket yavaşlamıyor. Önemli olan: Hem Galaxy S8 hem de Galaxy Note 8, son 20 gün içinde Şubat 2020 güvenlik güncellemesini almaya başladı.


Samsung, 2017 amiral gemileri için en son güvenlik geliştirmelerini getiren yeni güncellemeler yayınladı. Galaxy S8 ve S8 +, Almanya, Hollanda, İspanya, Fransa ve Polonya dahil olmak üzere bazı Avrupa ülkelerinde G95xFXXS7DTA6 yazılım sürümüyle bir güncelleme alıyor.

Bu arada Galaxy Note 8, geçen haftadan beri Almanya, İsviçre, Yunanistan, Bulgaristan, İtalya ve Fransa da dahil olmak üzere Avrupa pazarlarında N950FXXS9DTA1 yazılım sürümü ile bir güncelleme alıyor. ABD’de, Sprint ve T-Mobile modellerinde N950USQS7DTA4 yapı numarasıyla güncelleniyor.

Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Beklediğiniz gibi, yeni güncellemelerin bir parçası olarak yeni özellikler veya büyük değişiklikler almayacaksınız, sadece en son güvenlik düzeltmeleri. Şubat güncelleme düzeltmeleri Android işletim sisteminde iki kritik açıkları ve bulunabilir ayrıntılarına sadece Samsung Galaxy akıllı telefonlar, etkileyen 30 açıklarını bu bağlantıdaki.

Yeni güvenlik güncellemesi yayınlandı!

Telefonun Ayarlar uygulamasını açıp Yazılım güncellemesine gidip İndir ve yükle’ye dokunarak  yeni güncellemeyi kablosuz olarak Galaxy S8, S8 + veya Not 8’inize indirebilirsiniz. Güncelleme hemen görünmezse, bu seçeneğe birkaç kez dokunmayı deneyebilirsiniz ve bu işe yaramazsa, ürün yazılımı arşivimizden en son ürün yazılımını indirip bir Windows kullanarak telefona yükleyerek güncelleyebilirsiniz.

Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu