Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy S20, Galaxy S10 ile Yaklaşık Aynı Maliyete Sahip Olacak

Son zamanlarda etrafta sızan sızıntı ve söylenti sayısı ile, bilmediğimiz Galaxy S20 serisi hakkında çok az şey var gibi görünüyor. Galaxy S20 serisi, Avrupa’daki S10 ile yaklaşık aynı maliyete sahip olacak.

Fiyatlandırma, değişime tabi kalan ayrıntılardan biridir, ancak bugünün başında Polonya yayını Tabletowo, yaklaşan Galaxy S20 modellerini üretim maliyetleriyle ilgili her şeyi öğrendiğini iddia etti.


Galaxy S20 kaynağına göre, 812€ eşdeğer mal olacak ve Polonya ve diğer Avrupa ülkelerinde en azından, mavi, pembe ve gri renk ile raflarda olacak.

Galaxy S20 + ve S20 + 5G sırasıyla 1023€ ve 1128€, mal olacak ve her ikisi de, siyah, mavi ve gri renkte satışa sunulacak. Fakat kesinlikle en az değil, aralığın en üstünde oturan varyant, Galaxy S20 Ultra 5G Polonya’da 1.395€ ‘luk bir satış fiyatı taşıyacak ve raflarda siyah ve gri renkte olacak.

Galaxy S20, Galaxy S10 ile Yaklaşık Aynı Maliyete Sahip Olacak

Galaxy S20 serisinin maliyeti Galaxy S10 ile aynı

Galaxy S20, Galaxy S10 serisinin üretim maliteyi ile aynı olacak. Resmi olarak teyit edilmemelerine rağmen, bugün bahsedilen fiyatlar, geçen hafta diğer kaynakların getirdiği fiyatlara benziyor.,

Geçen yıl Polonya’da Galaxy S10 lansman fiyatları ile hemen hemen aynı. Bu yıl doğrudan bir netice olmayan Galaxy S10e’yi görmezden geldiğimiz sürece.

Galaxy S20, Galaxy S10 ile aynı bir başlangıç ​​fiyatına sahip olacak ve aynı şey Galaxy S20 + ve S10 + için de geçerli. Bu arada, Galaxy S20 Ultra 5G, seramik Galaxy S10 + ile karşılaştırıldığında daha düşük bir lansman fiyatına (yaklaşık 230 €) sahip.

Samsung, 11 Şubat’ta Unpacked’de Galaxy S20 serisini tanıtacak ve şirketin rezervasyon politikasına göre amiral gemisi 6 Mart’tan itibaren müşterilere gönderilecek.

Galaxy S20, Galaxy S10 ile Yaklaşık Aynı Maliyete Sahip Olacak

Galaxy S20, Galaxy S10 ile Yaklaşık Aynı Maliyete Sahip Olacak

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu