Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy S11 Yerine Samsung Galaxy S20 Tanıtılabilir!

Samsung’un beklenen amiral gemisi Galaxy S11 modeli Galaxy S20 olarak tanıtılabilir. Mobil endüstrideki en son gelişmeler hakkında genellikle güvenilir özel bilgileri paylaşan Ice Universe tarafından açıklama yapıldı.

Twitter sosyal ağındaki sabah yayınında Güney Koreli şirket Samsung‘un bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonunun adını Samsung Galaxy S20 olarak piyasaya sürebilir.


En mantıklı varsayım Samsung’un Galaxy S20 lehine Samsung Galaxy S11 adını terk etmeye karar vermesidir.

“2020’de Samsung Galaxy S20,” en azından kulağa hoş geliyor. Akıllı telefon üreticileri, yeni cihazları için bir ad seçme yaklaşımını düzenli olarak değiştiriyor. Aynı anda iPhone 8 ve iPhone X’u piyasaya süren iPhone modellerini hatırlamak için yeterli ve iki yıl sonra iPhone 11 ailesi piyasaya çıktı.

Son zamanlarda internette görünen Samsung Galaxy Fold 2 fotoğraflarının şirketin yeni katlanabilir akıllı telefonunu gerçekten gösterdiğini doğruladı . Ekranının plastik değil ultra ince camla kaplanacağını da sözlerine ekledi. Bu, birçok üreticinin gelecek yıl kullanacağı seçenek.

Galaxy S11 Yerine Samsung Galaxy S20 Tanıtılabilir!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu