Samsung, Galaxy Note 9'da Android 10'u Test Etmeye Başladı - TeknoDiot.com

Samsung, Galaxy Note 9’da Android 10’u Test Etmeye Başladı

Abone Ol 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy Note 9 modelinde Android 10 sürümünü test etmeye başlamış durumda.

Kore devi Samsung, muhtemelen One UI 2.0‘a dayanan N960FXXU3DSJ3 yapı numarasıyla cihaz yazılımındaki Android’in son sürümünü test ediyor.

Her geçen gün bizi Galaxy S10 serisi için Android 10 ve One UI 2.0 beta programlarına yaklaştırıyor ve beklediğiniz gibi Samsung, Android’in bir sonraki sürümünü diğer cihazlar için de test edecek.

Galaxy S10, Galaxy Note 10 ve Galaxy S9’dan sonra, Kore devi Android 10’u Galaxy Note 9 üzerinde test etmeye başlamış durumda.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Samsung, Galaxy Note 9'da Android 10'u Test Etmeye Başladı

Galaxy Note 9’da Android 10 test ediliyor

Galaxy Note 9 için en yeni test yazılımı,  GalaxyClub’daki kişiler tarafından keşfedildiği üzere N960FXXU3DSJ3 numaralı yapıya sahiptir. Yapı sayısındaki ‘D’ harfi, bunun Android Pie’ye dayalı bir ürün yazılımı olmadığını ve bunun yerine ‘C’ harfinin bulunduğunu onaylamış durumdalar.

Test Android 10 ürün yazılımının varlığı, Galaxy Note 9 sahipleri için bir beta program olacağı anlamına gelmezken, Samsung‘un Android Pie beta için Galaxy Note 8’i nasıl içerdiğine dayanarak bir tane olacağını varsayabiliriz.

Galaxy S10 beta programı ilk olarak Samsung tarafından açıklandığı gibi başlatılacak ve bundan bir ay sonra Galaxy Note 9 (ve Galaxy S9) beta sürümünü bekleyebiliriz.

Android 10’un dünya çapındaki kararlı sürümüne gelince, Samsung’un 2019 amiral gemileri için yayınlananlar ile geçen yıl yer alan arasında benzer bir zaman farkı bekleyebilirsiniz.

Göz atın:   Samsung Gear S3 İncelemesi

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu