Galaxy Buds+ Destek Sayfası Güney Kore'de Yayınlandı! - TeknoDiot.com

Galaxy Buds+ Destek Sayfası Güney Kore’de Yayınlandı!

Abone Ol 

Samsung’un Galaxy Buds’ı geçtiğimiz Şubat ayında piyasaya sürüldü, yeni versiyonu olan Buds+’ın destek sayfası ortaya çıktı.

Samsung, yakında çıkacak Galaxy Buds+ olduğu söylenen SM-R175 model numarasını taşıyan bir ürün için destek sayfası yayınladı. R170 model numarasına sahip Galaxy Buds, önemli özelliklerden biri olan aktif gürültü engellemeden yoksundur.

Galaxy Buds+ Destek Sayfası Güney Kore'de Yayınlandı!

Destek sayfası kulaklıkla ilgili hiçbir ayrıntı veya görüntü göstermiyor olsa da, ürün lansmanına yaklaştığımızın bir işareti.

Geçen yılki Galaxy Buds, Galaxy S10 serisi ile birlikte duyuruldu, böylece yeni modelin S11 modelleriyle tanıtılmasını görmek mantıklı olacak. Söylentilerde etkin gürültü özelliğinin iptali dışında gerçek bir bilgi yoktur. Bu nedenle yeni Galaxy Buds+ için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu