Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy A7 (2018) İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Galaxy A7 (2018) modeli için Android 10 güncellemesi yayınlandı.

Samsung, Android 10 güncellemesini iki ay önce test ettiği Galaxy A7 (2018) modeli için resmi olarak yayınladı. One UI 2.0 güncellemesini ilk olarak Hindistan’daki Galaxy A7’ye (2018) sunmaya başladı. Güney Koreli akıllı telefon üreticisi kısa süre önce Android 10 güncellemesini bir grup Galaxy A serisi ve Galaxy M serisi cihazda yayınlamıştı.


Galaxy A7 (2018) Android 10 güncellemesi, A750FXXU4CTBC ürün yazılımı sürümüne sahip ve 1.336 MB dosya boyutuna sahiptir. Yazılım güncellemesi ayrıca akıllı telefona One UI 2.0 ve Mart 2020 Android güvenlik düzeltme yamasını getiriyor. Güncelleme, gelişmiş Karanlık Modu, gelişmiş arayüz ayarı ve simgeler ve daha fazlası dahil olmak üzere her zamanki Android 10 ve One UI 2.0 özelliklerini Galaxy A7’ye (2018) getiriyor.

Galaxy A7 (2018) İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Resmi değişiklik günlüğü, geliştirilmiş renkler, karanlık duvar kağıtları, karanlık alarmlar ve karanlık widget’larla geliştirilmiş bir Karanlık Mod’dan bahsediyor. Ayarlanmış simgeler ve renkler, daha yumuşak animasyonlar, Google’ın kullanıcı arayüzü gezinme hareketleri, tek elle moda erişmenin yeni bir yolu ve parlak veya karanlık duvar kağıtları üzerinde daha iyi metinler var. Stock uygulamaları yeni özellikler ve kullanıcı arayüzü geliştirmeleri aldı.

Galaxy A7 (2018) cihazınızda Android 10 güncellemesi için bir pop-up bildirim görebilmeniz gerekir. Bildirimi almadıysanız, Ayarlar » Yazılım güncelleme » Telefonunuza indirip yükleyin bölümüne giderek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

3 Yorum

  1. Yeni güncellemeden sonra açtğm videolar öyle donup kalyor ses devam ediyor ama ekran öyle kalyr tuş kilidine koyup tekrar açym her seferinde ama aynı sorun devam ediyor

  2. bende a7 2018 android 10 yükledim telefon ekran titreme,kayma aydınlatma gidip gelme gibi bir sürü sorun çıktı düzelmiyor. samsung müşteri hizmetleri yetkili servise gönder dedi. sadece internette gezinirken sorun yok

  3. Üstad bende de a7 2018 var hemde 2 tane. her ikisini de bu güncelleme geldi ve kurdum. fakat bir tanesi güncelleme sonrasında kendiliğinden kapanmaya başladı. neden acaba?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu