Tiktok Takipçi Satın Al

Fujifilm X100V Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Yeni bir kompakt fotoğraf makinesi satın almak isteyenler için Fujifilm’in X100 serisi fotoğrafçılar arasında oldukça popüler bir seçim olacaktır.

Aslında, söylentilere inanılırsa, Fujifilm X100V şeklinde yeni bir model üzerinde çalışıyor ve özellikleri yakın zamanda Twitter’da Nokishita tarafından sızdırılmış.

Megapiksel sayısı açısından, 26MP APS-C X-Trans CMOS 4 sensörü dikkat çekiyor ve f / 2.0 diyafram açıklığına sahip 23 mm’lik bir lensle gelecek. Bu, X100V’yi, önceki model olan X100F’e oldukça benzetiyor, bu da 23 mm’lik bir lensin çok yönlü olmasını gerektirdiği için kötü bir şey değil aslında tam aksine.


Objektif ayrıca 4 kademeli bir ND filtresiyle gelecek ve 51.200’e kadar çıkarken 80 kadar düşük bir ISO aralığını destekleyecek ancak bu seviyelerde hayal etsek de, fotoğraflarınız oldukça gren(fotoğrafta meydana gelmiş gri, ince veya iri halkalara denir)li görünebilir. Fotoğraf makinesi ayrıca fotoğraflarınızın ve videolarınızın saklanması için SD kartlarını desteklerken, kameranın arkasında bir EVF ve 3 inç LCD monitör kullanıyor.

4K video için de destek var ancak 30 fps’de sınırlanmış gibi görünse de, daha düşük çözünürlüklü videolar 60 fps’ye kadar çıkabiliyor. Dosya aktarımı için Bluetooth ve kablosuz bağlantı desteği de vardır. Kamerada henüz resmi bir kelime yok fakat Fujifilm X Summit canlı akışı sırasında 4 Şubat’ta duyurulması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu