AMD

Fiyatı 460 TL Olan Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Ücretsiz Oldu!

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi olan Skylum Luminar 3, Skylum tarafından kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.

Programı ücretsiz olarak edinmek için yapmanız gereken tek şey Skylum’un e-posta servisine üye olmak ve e-posta gelmesini beklemek.

Fotoğrafçılıkla ilgileniyorsanız muhtemelen bilebileceğiniz bu uygulama size özel efektler sunuyor. Fotoğraflarınızı özel kılabilmek için kullanabilirsiniz. Fotoğrafınızı çok daha güzel bir hâle getirmek için seçtiğiniz bu araçlar, temel olarak fotoğrafınızın renklerini ayarlamanızı sağlıyor.

Günümüzde piyasada bulunan Adobe gibi düzenleme araçları oldukça pahalı olabiliyor fakat bu araçlar arasında en iyilerden birisi olan Skylum Luminar 3, Skylum’un başlattığı yeni kampanyayla birlikte ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. Üstelik aracı elde etmek için bir sürü form doldurmanız da gerekmiyor.

İşte Skylum Luminar 3

Fiyatı 460 TL Olan Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Ücretsiz Oldu!

Skylum’un başlattığı yeni kampanyayla birlikte Skylum’un e-posta servisine abone olan herkes, normalde 460 TL’ye satılan Luminar 3 programının bir kopyasını ücretsiz olarak kazanıyor. Skylum’un e-posta servisine abone olmak içinse yalnızca isminizi ve e-posta adresinizi forma yazmanız yeterli oluyor.

Skylum’un e-posta servisine kayıt olan kullanıcıların e-posta adreslerine birkaç dakika içinde Luminar 3 programı ücretsiz olarak gönderiliyor. Luminar 3, Skylum’un Luminar serisinin bir önceki versiyonu olsa da bu program hâlâ fotoğraflarınızı düzenlemenizi sağlayacak en iyi yazılımlardan biri olarak kabul görüyor.

Skylum Luminar 3’ü bilgisayarınıza kurmak için öncelikle size gönderilen e-postayı açmanız gerekmekte. Ardından kullandığınız işletim sistemine göre önünüze sunulan seçeneklerden uygun olana tıklıyor ve programı indirip kuruyorsunuz. Program kurulduktan sonra aynı e-postada size verilen license key’i program üzerinde doğrulayarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Buradan ilgili forma ulaşabilirsiniz.https://youtu.be/96d7FP333H

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!