teknodiot.com
   
     

Fallout 76 Haritasının İsmi Belli Oldu

Fallout 76 Haritasının İsmi Belli Oldu Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Hakkında sürekli olarak yeni bilgiler verilmeye devam edilen Fallout 76 oyunun haritasının ismi sır gibi saklanıyordu. Sonunda haritanın ismi açıklandı.

Fallout serisinin yeni oyunu Fallout 76 Steam‘de yer alamayacağı açıklanmıştı. Fallout 76 hakkındaki bilgiler çok açıklanmayıp sır gibi saklanıyordu. Sonunda Fallout 76’da yer alacak haritanın ismi belli oldu. Fallout 76 Haritasının İsmi Belli Oldu Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Batı Virginia şeklinde genel olarak yerine bir gönderme yapılarak bilinen haritanın adının Appalachia olduğu Fallout Twitter hesabı üzerinden kesinleşti.

Oyunun haritasının ilham aldığı Batı Virginia topraklarından adını alan harita esasen Batı Virginia eyaletindeki Appalachian sıradağlarının ismini taşıyor. Haritanın isminin açıklandığı durum güncellemesi şeklindeki paylaşımda oyunda Guitar Sword adındaki bir silahın da oyunda kullanılabilir olacağı açıklandı. Silahın uzun süren kullanımlarının ardından bile rahatlıkla kullanılabilen bir eşya olması bekleniyor.