TeknoDiot
     
     
     

Fallout 76 Haritasının İsmi Belli Oldu

Fallout 76 Haritasının İsmi Belli Oldu

Hakkında sürekli olarak yeni bilgiler verilmeye devam edilen Fallout 76 oyunun haritasının ismi sır gibi saklanıyordu. Sonunda haritanın ismi açıklandı.

Fallout serisinin yeni oyunu Fallout 76 Steam‘de yer alamayacağı açıklanmıştı. Fallout 76 hakkındaki bilgiler çok açıklanmayıp sır gibi saklanıyordu. Sonunda Fallout 76’da yer alacak haritanın ismi belli oldu. Fallout 76 Haritasının İsmi Belli Oldu

Batı Virginia şeklinde genel olarak yerine bir gönderme yapılarak bilinen haritanın adının Appalachia olduğu Fallout Twitter hesabı üzerinden kesinleşti.

Oyunun haritasının ilham aldığı Batı Virginia topraklarından adını alan harita esasen Batı Virginia eyaletindeki Appalachian sıradağlarının ismini taşıyor. Haritanın isminin açıklandığı durum güncellemesi şeklindeki paylaşımda oyunda Guitar Sword adındaki bir silahın da oyunda kullanılabilir olacağı açıklandı. Silahın uzun süren kullanımlarının ardından bile rahatlıkla kullanılabilen bir eşya olması bekleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PlayStation’ın Liderlik Değişikliği Playstation 5’in Güçlenmesine Yardımcı Olabilir!

Hüseyin Ceylan

PlayStation Plus Nisan 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Buğra Noyan

Tactic Force Sistem Gereksinimleri

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.