Tiktok Takipçi Satın Al

Facebook, Messenger’da “Birlikte İzle” Özelliğini Tanıttı

Artık Messenger uygulamasından arkadaşlarınızla Facebook İzle videoları izleyebilirsiniz.

Facebook’un yeni Birlikte İzle özelliği, ne kadar uzakta olursanız olun arkadaşlarınızla eğlenmenizi sağlar. Yeni özellik, Messenger uygulamasından arkadaşlarınızla ortak görüntüleme oturumlarına izin verir.


Facebook Messenger uygulamasının iOS ve Android sürümleri hem yeni İzle Birlikte özelliğini duyurdu. Birlikte İzle ile arkadaşlarınızla Facebook İzle videolarını görüntüleyebilirsiniz. Ortak görüntüleme oturumu sırasında, aynı anda video izleyebilir ve arkadaşlarınızla görüntülü sohbet edebilirsiniz. Bu, arkadaşlarınızın tepkilerini anında görmenizi sağlar.

Facebook Watch, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir video yelpazesine sahiptir. Facebook’un orijinal içeriği, kullanıcı yüklemeleri, spor canlı yayınları ve çok daha fazlası için bir merkez.

Birlikte İzle’yi kullandığınızda, bunun yalnızca Facebook İzle ile uyumlu olduğunu unutmayın. Başka bir deyişle, YouTube, Netflix veya Hulu gibi diğer video paylaşım veya akış platformlarında kullanamazsınız. Dolayısıyla, Facebook Watch’ta olmayan belirli bir filmi gerçekten izlemek istiyorsanız,  bunun yerine arkadaşlarınızla çevrimiçi film izlemek için başka bir yol denemeniz gerekir.

Messenger’da “Birlikte İzle” Nasıl Kullanılır?

Birlikte İzle oturumu başlatmak için bir arkadaşınızla video görüşmesi başlatabilir veya bir Messenger Odası oluşturabilirsiniz. Messenger Odalarında 50 kişiye kadar ve Messenger görüntülü aramasında sekize kadar video izleyebilirsiniz.

Facebook, Messenger'da "Birlikte İzle" Özelliğini Tanıttı

Görüşmede (veya Oda) olduğunuzda, ekranı yukarı kaydırın ve  Birlikte İzle’ye basın . Facebook size önerilen videoların bir beslemesini sunacak, ancak Facebook Watch’taki video kategorilerinden de seçim yapabilirsiniz. Bir video seçtiğinizde, video oynatılırken arkadaşlarınızla gülebilir, ağlayabilir ve çığlık atabilirsiniz.

Facebook Messenger uygulamasına Birlikte İzle’yi eklemek, sosyal medya devi için iyi bir hareket. Facebook’un zaten bir Watch Party özelliği var, ancak bu yalnızca sitenin masaüstü sürümü için mevcut. Bununla birlikte, mobil bir Birlikte İzle özelliği, arkadaşlarınızla bağlantı kurmayı daha da kolaylaştırır.

Facebook, Messenger'da "Birlikte İzle" Özelliğini Tanıttı

Facebook, Messenger'da "Birlikte İzle" Özelliğini Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu