Tiktok Takipçi Satın Al

Excalibur Arena PUBG Lite Final Heyecanı 11 Ekim’de

Global arenanın en popüler oyunlarını oynayan amatör ve profesyonel oyun severleri bir araya getirmek amacıyla oluşturulan Excalibur Arena’nın ilk turnuvası olan “PUBG Lite Solo Turnuvası” finali 11 Ekim Pazar günü saat 19.00’da DLive platformunda oynanacak.


19 Eylül’de başlayan turnuvaya, ilk 48 saatte 2400 as olmak üzere toplamda 4000 oyuncu kayıt yaptırdı. Hafta sonları oynanan turnuvada onlarca maç yapıldı ve bu elemleri geçen 80 oyuncu, finale katılmaya hak kazandı.

Excalibur Arena PUBG Lite Final Heyecanı 11 Ekim’de

Oyun dünyasının öncü markalarından Excalibur ile yeni nesil canlı yayın video platformu DLive’ın ortaklaşa düzenlediği “Exalibur Arena PUBG Lite Solo Turnuvası” Dlive kanalında canlı yayınlanacak ve sunuculuğunu ünlü oyun fenomenleri Tugay Gök, Nevzat Şen, Kaan Yurtseven yapacak.

Excalibur Arena PUBG Lite Final Heyecanı 11 Ekim’de

Kıyasıya rekabetin yaşanacağı Excalibur Arena’da hem kazananlara hem de canlı yayın izleyicilerine birbirinden sürpriz hediye ve ödüller verilecek. Yarışmanın birincisi Excalibur G770 oyun bilgisayarı kazanırken, diğer dereceye giren oyuncular ise nakit ve birbirinden değerli oyun içi eşya ödülleri kazanacaklar.

Canlı yayını izleyen seyircilere ise, Casper VIA G4 cep telefonu, gaming klavye mouse seti ve oyun içi kodlar hediye edilecektir.

Excalibur Arena PUBG Lite Final Heyecanı 11 Ekim’de

PUBG dünyasının nabzının atacağı bu turnuvanın finalini 11 Ekim saat 19:00’da http://dlive.tv/esportstr kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

Excalibur Arena PUBG Lite Final Heyecanı 11 Ekim’de Excalibur Arena PUBG Lite Final Heyecanı 11 Ekim’de Excalibur Arena PUBG Lite Final Heyecanı 11 Ekim’de

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu