Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp Numara Kaydetmeden Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?

WhatsApp numara kaydetmeden mesaj gönderme şuan için orijinal uygulamanın uygulama içinden izin verdiği bir özellik değildir.

WhatsApp numara kaydetmeden mesaj atma işlemini sizlere bu rehberimiz de anlatıyoruz. Yani bu mesajlaşma ve görüşme uygulaması ile mesaj atmak ya da görüşme yapmak istediğiniz herhangi bir kişinin telefon numarasının sizin cep telefonu rehberinizde kayıtlı olması şartı vardır.


Fakat artık bu durumun mümkün bir yol aktif olarak kullanılmaktadır. Bu yol ile isteyen her kişi istediği numaraya mesaj gönderip, o numaranın sahibiyle telefon numarasını kaydetmeden iletişime geçebilir. Numara kaydetmeden mesaj gönderme işlemi için ise altı yedi adımı bulabilecek bir işlemler bütününü uygulamak yani adım adım tamamlamak gerekmektedir.

WhatsApp Numara Kaydetmeden Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?

Kişiyi Rehbere Kaydetmeden Nasıl Mesaj Atılır?

Bu özelliği kullanabilmek için ihtiyaç duyulan yöntem bir internet sitesi linkidir. Bu link vasıtasıyla WhatsApp numara kaydetmeden mesaj gönderme işlemini başlatabilirsiniz. Üstelik bu işlem için herhangi bir kota ya da sınırlama yoktur. Mevcut linkin kullanımı ve rehbere kaydedilmemiş kişiye mesaj atabilmek ise şu şekilde yapılmaktadır.

İlk olarak şu linke; https://api.whatsapp.com/send?phone=ülkekodtelnumarası linkin sonuna mesaj yollamak istenen numarayı başına ülke kodu gelecek şekilde yazarak girilir. Bu adrese bilgisayarda yer alan herhangi bir tarayıcı ile gidilir ve o noktadan sonra bir uyarı bilgilendirmesi gelir ardından uygulama açılır ve o numarayla sohbet penceresi otomatik olarak açılır. Devamında ise bu işlem farklı numaralar içinde aynı şekilde defalarca kullanılabilir.

WhatsApp Numara Kaydetmeden Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu