ESO Oyuncuları 1 Milyon Ejderha Kesip 200.000 Dolar Bağış Topladı - TeknoDiot.com

ESO Oyuncuları 1 Milyon Ejderha Kesip 200.000 Dolar Bağış Topladı

Abone Ol 

Oyun tarihinin en büyük bağışlarından birisi olabilecek etkinlik yapıldı.

ZeniMax Online Studios bugün The Elder Scrolls Online oyuncularının Best Friends Animal Society (Kuzey Amerika) ve FOUR PAWS (pan-Avrupa) aracılığıyla yardıma muhtaç hayvanların hayatlarının kurtarılmasına ve iyileştirilmesine yardımcı olmak için 200.000$ biriktirme amaçlarının başarıya ulaştığını duyurdu. Ayrıca oyuncular hayır kurumlarına doğrudan 1.509,34$ bağışlayarak toplam rakamı 201.509,34$ seviyesine çıkardı. Toplanan 200.000$ Best Friends Animal Society ve FOUR PAWS arasında eşit olarak bölüştürülecek.

#SlayDragonsSaveCats bağış girişiminin bir parçası olarak, oyuncular 1 Ekim’den beri ejderha kesip Elsweyr’in kedi vatandaşlarını kurtarmak için harıl harıl çalışıyorlardı. Kesilen her 5 ejderha için Bethesda 200.000$’a ulaşana kadar 1$ bağışladı. Bu demektir ki, yalnızca iki ay içinde bir milyon ejderha kesildi!

Oyuncular ejderha kesmeye Elsweyr bölümünü ya da yeni yayımlanan Dragonhold DLC’sini PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynayarak devam edebilir.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

#SlayDragonsSaveCats kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgi için: www.elderscrollsonline.com/en-us/slaydragonssavecats.

Göz atın:   The Elder Scrolls Online: The Dark Heart of Skyrim Duyurusu

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu