Tiktok Takipçi Satın Al

ESO Oyuncuları 1 Milyon Ejderha Kesip 200.000 Dolar Bağış Topladı

Oyun tarihinin en büyük bağışlarından birisi olabilecek etkinlik yapıldı.

ZeniMax Online Studios bugün The Elder Scrolls Online oyuncularının Best Friends Animal Society (Kuzey Amerika) ve FOUR PAWS (pan-Avrupa) aracılığıyla yardıma muhtaç hayvanların hayatlarının kurtarılmasına ve iyileştirilmesine yardımcı olmak için 200.000$ biriktirme amaçlarının başarıya ulaştığını duyurdu. Ayrıca oyuncular hayır kurumlarına doğrudan 1.509,34$ bağışlayarak toplam rakamı 201.509,34$ seviyesine çıkardı. Toplanan 200.000$ Best Friends Animal Society ve FOUR PAWS arasında eşit olarak bölüştürülecek.


#SlayDragonsSaveCats bağış girişiminin bir parçası olarak, oyuncular 1 Ekim’den beri ejderha kesip Elsweyr’in kedi vatandaşlarını kurtarmak için harıl harıl çalışıyorlardı. Kesilen her 5 ejderha için Bethesda 200.000$’a ulaşana kadar 1$ bağışladı. Bu demektir ki, yalnızca iki ay içinde bir milyon ejderha kesildi!

Oyuncular ejderha kesmeye Elsweyr bölümünü ya da yeni yayımlanan Dragonhold DLC’sini PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynayarak devam edebilir.

#SlayDragonsSaveCats kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgi için: www.elderscrollsonline.com/en-us/slaydragonssavecats.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu