Instagram En İyi Kolaj Uygulamaları - TeknoDiot.com

Instagram En İyi Kolaj Uygulamaları

Abone Ol 

Instagram adlı sosyal medyada sadece fotoğraf paylaşılmaktadır. Kullanıcılar ise fotoğraflarını daha güzel hale getirmek için oynamalar yapmak istemekte.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bunun sonucunda Instagram için kolaj uygulamaları devreye girmektedir. Instagram için en iyi kolaj uygulamalarını sizler için sıraladık.

Pixlr

Bu uygulama aslında sadece kolaj uygulaması değildir. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızı da düzenleyebilirsiniz. Pixlr sayesinde 10 adet fotoğrafı faklı şekillerde kolajlamanız mümkün. Tamamen ücretsiz şekilde akıllı telefon ve tabletlerinize indirebildiğiniz bu uygulama en iddialı uygulamalar arasında yer almaktadır.

Layout

Instagram fotoğrafları için kolaj uygulaması denilince akla gelen ilk uygulamalardan bir tanesi de Layout’dur. Bunun sebebi ise Instagram’ın yan uygulamasıdır. Layout sayesinde toplamda 9 fotoğrafa kadar ücretsiz kolaj yapabilirsiniz. Instagram’da paylaşmak için 1:1 ölçü ayarından faydalanarak daha kaliteli kolajlara bu uygulama sayesinde sahip olabilirsiniz.

Lidow

Lidow ile yaptığınız kolajların yanı sıra eklediğiniz fotoğraflara birçok efekt verebilirsiniz. Ayrıca birçok geometrik şekilleri fotoğraflarınızın üstüne ekleyerek fotoğraflarınızı daha ilgi çekici hale dönüştürebilirsiniz.

[sp-related style=”light” id=”50071″]

Instagram En İyi Kolaj Uygulamaları

Magic Photo Collage

Klasik kolaj uygulamaları için en iyi alternatiflerden bir tanesi olan Magic Photo Collage ile yaratıcı fotoğraflar elde edin. Bu uygulama sayesinde çok farklı şekillerde kolaj yapabilirsiniz. Artı olarak kenarlıklar, renkler ve filtre gibi özelliklerinden yararlanarak resimlerinizi son derece kaliteli bir hale dönüştürebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store’den ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

PicsArt

PicsArt uygulamasını sadece kolay yapmak için değil efekt vermek içinde kullanabilirsiniz. Yüzlerce kolay seçeneği sunan uygulama kolaj denilince akla gelen ilk isimlerden biri. 8.5 Milyon kullanıcın aktif bir şekilde kullandığı uygulamayı Google Play Store’den ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. İnstagram, Facebook kapak fotoğrafı gibi ölçüler sayesinde sosyal medya hesabınıza en uygun ölçülerde fotoğraflarınızı kolajlayın.

Göz atın:   Instagram'da Fotoğraf Nasıl İndirilir?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL