Tiktok Takipçi Satın Al

Instagram En İyi Kolaj Uygulamaları

Instagram adlı sosyal medyada sadece fotoğraf paylaşılmaktadır. Kullanıcılar ise fotoğraflarını daha güzel hale getirmek için oynamalar yapmak istemekte.

Bunun sonucunda Instagram için kolaj uygulamaları devreye girmektedir. Instagram için en iyi kolaj uygulamalarını sizler için sıraladık.

Pixlr


Bu uygulama aslında sadece kolaj uygulaması değildir. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızı da düzenleyebilirsiniz. Pixlr sayesinde 10 adet fotoğrafı faklı şekillerde kolajlamanız mümkün. Tamamen ücretsiz şekilde akıllı telefon ve tabletlerinize indirebildiğiniz bu uygulama en iddialı uygulamalar arasında yer almaktadır.

Layout

Instagram fotoğrafları için kolaj uygulaması denilince akla gelen ilk uygulamalardan bir tanesi de Layout’dur. Bunun sebebi ise Instagram’ın yan uygulamasıdır. Layout sayesinde toplamda 9 fotoğrafa kadar ücretsiz kolaj yapabilirsiniz. Instagram’da paylaşmak için 1:1 ölçü ayarından faydalanarak daha kaliteli kolajlara bu uygulama sayesinde sahip olabilirsiniz.

Lidow

Lidow ile yaptığınız kolajların yanı sıra eklediğiniz fotoğraflara birçok efekt verebilirsiniz. Ayrıca birçok geometrik şekilleri fotoğraflarınızın üstüne ekleyerek fotoğraflarınızı daha ilgi çekici hale dönüştürebilirsiniz.

[sp-related style=”light” id=”50071″]

Instagram En İyi Kolaj Uygulamaları

Magic Photo Collage

Klasik kolaj uygulamaları için en iyi alternatiflerden bir tanesi olan Magic Photo Collage ile yaratıcı fotoğraflar elde edin. Bu uygulama sayesinde çok farklı şekillerde kolaj yapabilirsiniz. Artı olarak kenarlıklar, renkler ve filtre gibi özelliklerinden yararlanarak resimlerinizi son derece kaliteli bir hale dönüştürebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store’den ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

PicsArt

PicsArt uygulamasını sadece kolay yapmak için değil efekt vermek içinde kullanabilirsiniz. Yüzlerce kolay seçeneği sunan uygulama kolaj denilince akla gelen ilk isimlerden biri. 8.5 Milyon kullanıcın aktif bir şekilde kullandığı uygulamayı Google Play Store’den ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. İnstagram, Facebook kapak fotoğrafı gibi ölçüler sayesinde sosyal medya hesabınıza en uygun ölçülerde fotoğraflarınızı kolajlayın.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu