Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Google‘ın çok çeşitli çevrimiçi kurslar sunduğunu biliyor muydunuz? Henüz yapmadıysanız, almaya değer en iyileri burada!


Google’ın çok çeşitli çevrimiçi kurslar sunduğunu biliyor muydunuz? Dijital pazarlamadan Android uygulama geliştirmeye kadar her şeyi kapsar. Hatta bazıları sertifika ile birlikte gelir.

Peki en iyi çevrimiçi Google kursları hangileridir? Daha yakından bakacağız, daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edeceğiz.

Dijital Pazarlamanın Temelleri

Fiyat: Ücretsiz Seviye: Başlangıç

Dijital Pazarlama müfredatı, en iyi ücretsiz Google kurslarından biridir. Öğrencilere tıklama oranları, açılış sayfası deneyimi, kampanya optimizasyonu ve yatırım getirisi kavramlarını öğretir.

Ayrıca, hedefli reklamcılığın faydalarını öğrenecek ve bir çevrimiçi reklam kampanyasının başarısını etkileyebilecek teknik ve kültürel zorlukları anlayacaksınız.

Kursun sonunda, öğrencilerin AdWords sertifikalı bir uzman olmak için iki AdWords sertifika sınavını geçmeleri gerekecektir. Sınav isteğe bağlıdır ancak teşvik edilir.


Android Temelleri Nanodegree Programı

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Fiyat:  Ayda 339 dolar Seviye: Başlangıç Zaman Çizelgesi:  Üç ay (10 saat / hafta)

Android işletim sistemi, küresel akıllı telefon pazar payının yaklaşık yüzde 85’ini kontrol ediyor. Popülerliği göz önüne alındığında ve giderek daha fazla uygulama odaklı bir ekonomiye doğru ilerlediğimiz düşünüldüğünde, Android platformu için nasıl geliştirici olunacağını bilmek , öğrenmek için harika bir beceridir.

Android Temelleri kursu yalnızca Udacity’de mevcuttur. Önceden kodlama deneyimi olmayan kişilere yönelik bir kendi kendine çalışma kursu. Uygulama yapmak istediğiniz kişisel bir blogunuz veya küçük bir çevrimiçi mağazanız varsa, bu kurs tam size göre.

Dört modülden oluşur: Kullanıcı ArayüzüKullanıcı Girişi , Çoklu Ekran Uygulamaları ve  Ağ Oluşturma. Dört modül boyunca eksiksiz ve işleyen bir Android uygulaması oluşturacaksınız.


Uygulamadan Para Kazanma

Fiyat: Ücretsiz Seviye: Orta Zaman Çizelgesi: Yaklaşık bir ay

Bir iş fikrine sahip olmak, bir şirket kurmak ve ürününüzü pazarlamak savaşın sadece yarısıdır. Ayrıca konseptinizden sürdürülebilir bir şekilde para kazanmanız gerekir.

Dijital dünyada bunu söylemek yapmaktan daha kolay. Çevrimiçi reklam gelirleri gibi geleneksel gelir kaynakları birçok kuruluş için azalmaktadır. Ve başarılı bir para kazanma stratejisinin olmaması, belki de en dikkate değer olanı Twitter olmak üzere birkaç teknoloji devini engellemeye devam ediyor.

Udacity’de ücretsiz olan bu ders teori ile gerçek dünyadan örnekler harmanlamaktadır. Para kazanma stratejinizi geliştirmeye, uygulamaya ve ölçmeye yardımcı olmayı amaçlar.

Kurstaki dört modül Para Kazanmaya Giriş , Para Kazanma Stratejileri , Para Kazanma Planı Uygulama ve Modelinizi Optimize Etmedir.


Mobil Web Uzmanı

Fiyat: Ücretsiz (Sınavla 149 dolar) Seviye: Başlangıç Zaman Çizelgesi: Kendi hızınızda

Herkesin bir masaüstü monitör kullanarak web’e eriştiği günler çoktan geride kaldı. Bugün, akıllı saatinizden televizyonunuza kadar her şeyi kullanarak web sitelerine erişebilirsiniz.

Çevrimiçi olmak için kullandığımız çok çeşitli cihazlar, web geliştiricileri için baş ağrısına neden olur. Sitelerin ve web uygulamalarının esnek ve duyarlı olması gerekir.

Mobil Web Uzmanı kursunu alırsanız, temel web düzeni ve stil, ön uç ağ oluşturma, ilerici web uygulamaları, performans optimizasyonu, test etme ve hata ayıklama ve ES2015 kavramları hakkında bilgi edineceksiniz.

Kursun sonunda resmi bir Google sertifikası alacaksınız. Nihai sertifika sınavı, kodlama zorlukları ve bir mülakattan oluşur. Kurs ve sınavın toplam maliyeti 149 dolardır.


Android Geliştirici Nanodegree Programı

Fiyat: Ayda 399 dolar Seviye:  Uzman Zaman Çizelgesi:  Altı ay (10 saat / hafta)

Google, Android için iki nano derece program sunmaktadır. İlkine zaten baktık – Android Temelleri – bu ikincisi. Çevrimiçi bir Google üniversite kursuna alacağınız en yakın şeylerden biridir.

Kaydolmadan önce, Google’ın önerdiği ön koşulları karşıladığınızdan emin olun. Java, Python, C ++, Git ve GitHub bilgilerini içerir. Google ayrıca iki yıllık sektör deneyimine sahip olmanızı öneriyor.

Nanodegree’nin kendisi, ana ekran widget’larını, zengin medyayı entegre etmeyi, kullanıcı testlerini, kitaplıkları oluşturup entegre etmeyi ve daha fazlasını kapsar.


Google Analytics Bireysel Kalifikasyon

https://youtu.be/V-pQdk2GamM

Fiyat: Ücretsiz Seviye: Başlangıç ​​/ Orta Zaman Çizelgesi: Kendi hızınızda

Google Analytics’in temellerini öğrenmek oldukça kolaydır, ancak daha bilgili bir kullanıcının elindeyken son derece güçlü bir araçtır.

Google Analytics Individual Qualification sınavı; planlama, uygulama ve veri toplama, yapılandırma ve yönetim, dönüştürme ve ilişkilendirme, raporlar, metrikler ve boyutlar dahil olmak üzere Google Analytics uygulamasının tüm yönlerini kapsar.

Sınava girmek için önce Yeni Başlayanlar İçin Google Analytics ve İleri Düzey Google Analytics’i tamamlamanız gerekir. İkisi de sadece bir saat sürer.

Sınava girmek ücretsizdir. Tamamladığınızda, geçtiğiniz tarihten itibaren 18 ay geçerli olan bir sertifika alacaksınız. Google Analytics sertifika değerlendirmeleri 19 dilde mevcuttur.

Diğer dört Google Analytics kursu mevcuttur: Uzman Kullanıcılar için Google Analytics , Google Analytics 360’a Başlarken , Data Studio’ya Giriş ve Google Etiket Yöneticisi Temelleri.


Yerelleştirme Temelleri

Fiyat: Ücretsiz Seviye: Başlangıç Zaman Çizelgesi: Yaklaşık 2 hafta

Sizin ana dilinizde olmayan koca bir web içeriği dünyası olduğunu unutmak kolaydır. İngilizce, tüm web sayfalarının yaklaşık yüzde 40’ından sorumludur, ancak web kullanıcılarının yalnızca yüzde 25’i İngilizceyi ana dili olarak konuşmaktadır.

Başarılı bir şekilde bir uygulama veya ürün oluşturduysanız, İngilizce dışındaki pazarlara girmek isteyebilirsiniz. Ve bunun için yerelleştirme becerilerine ihtiyacınız var.

Yerelleştirme, bir uygulamayı başka bir dile çevirmekten daha fazlasıdır (bunun bir parçası olsa da). Aynı zamanda, ürününüzü başka bir coğrafi pazar için kültürel bir uyum sağlayacak şekilde uyarlamakla da ilgilidir.

Localization Essentials size dil tonu gibi somut olmayan şeylerin yanı sıra tarih ve saat biçimleri, alfabetikleştirme ve okuma yönü gibi teknik konular hakkında da bilgi verecektir. Kurs ücretsizdir.


Sanal Gerçekliğe Giriş

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Fiyat: Ücretsiz Seviye: Başlangıç Zaman Çizelgesi: Yaklaşık 2 hafta

Popülerliğin artmasına rağmen, sanal gerçeklik daha geniş nüfus arasında niş bir konu olmaya devam ediyor. Eğrinin önüne geçmek istiyorsanız, Sanal Gerçekliğe Giriş kursunu almayı düşünebilirsiniz.

Bu ücretsiz Google kursunda üç modül vardır: VR nedir? Platformlar ve Paradigmalar ve Birlik Platformu . Üç modül boyunca, optik ve oryantasyon izleme, oyun motorları, VR’de izleme, Unity platformunda bir projenin nasıl kurulup açılacağı ve çok daha fazlası hakkında bilgi edineceksiniz.

Sanal Gerçekliğe Giriş, tamamlandıktan sonra bir sınav veya Google sertifikası sunmaz.


Bir İşletmeyi Çevrimiçi Kurun

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Fiyat: Ücretsiz Seviye: Başlangıç Zaman Çizelgesi:  Üç saat

Bazı işletme sahipleri için, çevrimiçi bir dijital varlık geliştirme düşüncesi göz korkutucu bir olasılıktır. Bu nedenle, yeni başlayanlar için bu çevrimiçi Google kursu, yalnızca Facebook’a yönelik bir dijital stratejiden ayrılmak isteyen KOBİ’ler için mükemmeldir.

Yedi kısa modülden oluşur. Partiyi 10 saatten daha kısa sürede tamamlayabileceksiniz. Ayrıca kurs sonu değerlendirmesi de vardır, böylece ilerlemenizi takip edebilir ve nasıl geliştiğinizi görebilirsiniz.

Yedi modül, Çevrimiçi Fırsat, Çevrimiçi Başarı Adımları, Çevrimiçi İş Stratejisi, Çevrimiçi Mağaza Oluşturma, Daha Fazla Çevrimiçi Satış, Web Varlığınızı Oluşturma ve Yerel Olarak Fark Edilmedir.

 


Bir Sonraki İşinizi Arayın

https://youtu.be/hIZZjKzxTpw

Fiyat: Ücretsiz Seviye: Başlangıç Zaman Çizelgesi:  Bir saat

Çoğu insan için, en iyi Google kurslarından birini çalışmanın mantığı, her şeyin sonunda daha iyi bir iş bulmaktır. Ancak, kendinizi potansiyel işverenlere nasıl satacağınızı da bilmiyorsanız, dünyadaki tüm teknik becerilerin hiçbir faydası olmayacaktır.

Bu nedenle, son Google kursu önerimiz, şu ana kadar baktığımız içerikten biraz farklıdır. Land Your Next Job kursu, mükemmel bir CV oluşturma, bir kapak mektubu hazırlama, çevrimiçi bir varlık geliştirme ve hatta mülakatlar için nasıl hazırlanılacağı hakkında bir saatlik hızlı bir patlamadır. Listemizdeki tüm kurslara buradan göz atabilirsiniz.Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları Almanız Gereken En İyi Google Online Kursları

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu