Tiktok Takipçi Satın Al

En İyi Antivirüs Programları

Bilgisayarlarda zararlı yazılımların birçok çeşidi bulunmaktadır. Kimi zararlı yazılımlar bilgilerinizi ve verilerinizi çalmak üzerine hazırlanmışken bazıları ise internet ağınızı kontrol etmeye yöneliktir.

Sonuç olarak güvenliğinizi tehdit eden ve bilgisayar ile internet hızınızı yavaşlatan bu zararlı yazılımlara karşı birçok antivirüs uygulaması üretilmiştir.


Bu uygulamalardan bazıları ücretli iken bazıları ücretsizdir. Bu yazımızda bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en iyi antivirüs programları listesini ücretli ve ücretsiz başlığı altında inceleyeceğiz.

[sp-related style=”light” id=”13353″]

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

Listemizin ücretsiz antivirüs programları kısmında ilk sırayı Total Antivirüs AV programı yer alıyor. Hızlı ve performanslı yapısı ile dikkat çeken program aynı zamanda birçok işletim sisteminde çalışabilmektedir. Eğer programdan tam performans alınmak isteniyorsa ücretli versiyonu satın alınabilir. BullGuard programı ise son yıllarda sayısı oldukça fazla artan fidye yazılımlarına karşı koruma sağlamaktadır.

En İyi Antivirüs Programları

Fidye yazılımları bilgisayarlarda önemli dosyaların kilitlenmesi ve kişinin para ödemesi ile açılabilen dosyalardır. Bu tür zararlı yazılımlara karşı bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Eğer bilgisayarımı yormasın, hızlı çalışsın, ücretsiz olsun diyorsanız Panda Free Antivirüs uygulamasını kullanabilirsiniz. Yılların tecrübesi olan Avira firması ise ücretsiz olarak sunduğu program ile Antivirüs uygulamaları arasında kendine hatırı sayılı bir yer bulabilmektedir. Kolay kullanımlı, kısa sürede hızlı tarama gerçekleştiren bir virüs karşıtı yazılım istiyorsanız Avast programını tercih etmeniz pekte şaşırtıcı olmaz.

En İyi Ücretli Antivirüs Programları

Şimdiye kadar ücretsiz yazılımları inceledik. Kendi içlerinde dezavantajları olduğu için ücretli antivirüs yazılımları ile tam anlamı ile koruma yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz uygulamalara baktığımız zaman, ilk sırada Norton firmasının ürettiği Antivirüs yazılımı geliyor. 1 yıllık ücreti 159 TL olan program tam anlamı ile bir koruma sağlamaktadır. Açıklamaları ile güvenlik dünyasında güvenilir bir isim olan McAfee Antivirüs programı en iyi ücretli Antivirüs programları arasında yer almaktadır. Bunun dışında ücretli olarak edinebileceğiniz iyi olan ve virüs karşıtı programlar ise NOD32 ve Kaspersky programlarıdır. Bu programlar ile bilgisayarınızda istediğiniz tam anlamlı korumaya erişebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

  1. Ücretsiz en iyilerde comodo en başta olmalıydı ve Avast bence hiç iyi değil en iyi ücretsiz comodo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu