Tiktok Takipçi Satın Al

EA, Anlaşmanın Süresi Dolduktan Sonra Star Wars Oyunları Yapmaya Devam Edecek

Ubisoft’un yepyeni bir Star Wars oyununun başına geçeceği ortaya çıktı . Oyun erken geliştirme aşamasındadır ve EA’nın Disney ile olan münhasırlık sözleşmesi nedeniyle en az 2023’e kadar piyasaya çıkmayacaktır.

Bu haber göz önüne alındığında, birçok kişi EA’nın seriyle tamamen bitip bitmediğini merak etti. Durum böyle değil, EA daha fazla Star Wars oyununun geleceğini doğruladı.


EA, Jedi: Fallen Order altında başlayan serinin bir veya iki devam filminde düzgün bir şekilde sonuçlandığını göreceğiz. Ayrıca EA’nın Battlefront oyunlarını geliştirmeye devam etme şansı çok yüksek ve kim bilir, belki onlardan daha fazlasını göreceğiz.

Bu muhtemelen Disney’in 2013’te olduğu gibi Star Wars için tekil bir yayıncı seçmemeye karar verdiği anlamına geliyor. Bu, franchise için daha düzenli başlıklar ve çeşitli bir kadroyla sonuçlanabilir. Bahsedildiği gibi, Ubisoft, The Division’ın arkasındaki ekipten bir açık dünya Star Wars üzerinde zaten sıkı çalışıyor.

EA, Anlaşmanın Süresi Dolduktan Sonra Star Wars Oyunları Yapmaya Devam Edecek

İlgili bir haberde Lucasfilm Games, Bethesda’ya yepyeni bir Indiana Jones oyununda yeşil ışık yaktı . Wolfenstein’ın arkasındaki ekip olan MachineGames, şu anda adı konulmamış oyunu yönetecek. Bethesda’nın yakın zamanda Microsoft tarafından satın alınması nedeniyle, Indy oyununun Xbox / PC’ye özel olma ihtimali var, ancak hiçbir şey onaylanmadı. Gelecekteki bu başlıkların hiçbiri hakkında hiçbir ayrıntı yok, ancak gelecek parlak.

Yakın zamanda yeniden canlanan Lucasfilm Games , klasik Star Wars oyunlarında yeni bir çağ başlatabilir mi? Belki bir 1313 canlanma, Force Unleashed 3 veya KOTOR 3? Belki, sadece belki. Önümüzdeki aylarda ve yıllarda franchise hakkında muhtemelen çok daha fazla şey duyacağız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu