Tiktok Takipçi Satın Al

Dyson, Entegre Hava Temizleyicili Kulaklıklar İçin Patent Aldı!

Dyson, entegre hava temizleyicili kulaklıklar için bir patent aldı. Dünya Sağlık Örgütü’ne göre, Dünya’da yaşayan 10 kişiden 9’u kirli hava soluyor.

Daha önce, bilim adamları, havadaki biyolojik bariyerlere nüfuz edebilen PM 2.5 partiküllerinin konsantrasyonundaki bir artışın, farelerde sperm üretiminin azalmasına veya kesilmesine neden olduğunu bulmuşlardır. Hava kirliliğinin insanlar üzerinde aynı etkiye sahip olması muhtemeldir.


Diğer araştırmacılar , hava kirliliği derecesi ile ergenlerde psikotik deneyimler arasında yüksek bir korelasyon bulmuşlardır.

Dyson, Entegre Hava Temizleyicili Kulaklıklar İçin Patent Aldı!

Bu sorunu kısmen çözmek için Dyson, entegre hava temizleyicili kulaklıklar geliştirdi. Kulaklık içinde havayı kendi içinden geçiren ve daha sonra dakikada yaklaşık 12 bin devir dönüş hızına sahip bir hava akımı üreten pervanelerin yardımıyla kullanıcının yüzüne doğru ileten bir filtre vardır.

Kulaklıkları bağlayan ön arka arıtılmış hava verilir – bu, yüzünüzde bir tür arıtılmış hava maskesi oluşturmanızı sağlar. Diğer geliştirme detayları açıklanmadı. Satışa çıkıp çıkmayacağı da bilinmiyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu