Dubai, Polis Araç Filosuna Tesla Cybertruck’u Ekleyecek

Tesla’nın yeni arazi aracı Cybertruck tanıttıktan sonra dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Tuhaf bir tasarımı var ve bir nedenden ötürü Tesla, ona güçlendirilmiş bir gövde ve pencereler vermeye de karar verdi.

Bununla birlikte, dikkat çekici tasarım seçeneklerinden bazılarına rağmen, Dubai’nin polis gücü gibi bununla ilgili pek çok kişi varmış gibi görünüyor.

Resmi Dubai Polis Twitter hesabının bir tweetinde, Cybertruck’u araç filosuna ekleyeceklerini açıkladılar. Bununla birlikte, tweet Cybertruck’un 2020’de ekleneceğinden bahseder; zira aracın üretiminin yalnızca 2021’de başlaması beklenir. Yazım hatası olup olmadığından veya Dubai Polisine erken erişim izni verilip verilmediğinden emin değiliz. ama her iki şekilde de, ilgileniyorlar gibi görünüyor.

:: Tesla, Cybertruck’un 140.000’den Fazla Siparişini Aldı

Bununla birlikte, bazıları Dubai Polisi’nin polis arabalarına gelince eklektik bir seçim yapmak için heyecanlı göründüğünü belirtti. Örneğin, filosunun otomobil bölümlerinden biri, suçluları kovalamak istediğiniz türden bir araba gibi görünmeyen ultra nadir Aston Martin One-77‘dir.

Bu arada, Cybertruck‘un garip şekline ve tasarımına rağmen, Tesla’nın CEO’su Elon Musk daha önce şirketin bunun için 140.000’den fazla ön siparişe nasıl aldığıyla övünmüştü. Bu çekincelerin, araç üretim hatlarından kayıncaya kadar yapışıp çıkmayacağı görülmemektedir.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!