Tiktok Takipçi Satın Al

DOTA 2 Sistem Gereksinimleri Neler?

Büyük ödüllerle desteklenen, ligleri bulunanw strateji oyunu hepimizin bildiği (LOL)League Of Legends’e çok benzemektedir. İşte sistem gereksinimleri ve özellikleri;

Steam’de en çok oynanan oyun özelliğine sahip. Her gün, dünya çapındaki milyonlarca oyuncu yüzden fazla Dota kahramanından sadece birisi ile savaşa katılıyor. İster oyunlarının 10. saati isterse 1000. saati olsun her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler bulabiliyorlar.


Düzenli güncellemeler ile oynanış, özellikler ve kahramanların devamlı evrilmesiyle Dota 2 gerçekten de kendi kendine hayat buluyor. Tek savaş alanı ve sonsuz olasılık. Kahraman, yetenek ve güçlü eşyaların çeşitliliğine gelince Dota sonsuz bir liste sunuyor. Herhangi iki oyunun asla aynı olmadığını oynayanlardan duymaktayız. Herhangi bir kahraman pek çok rolü oynayabilir ve her oyun ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli eşyalar bulunduruyor. Dota, oyunun nasıl oynanacağına dair sınırlamalar getirmeyerek, kendi oynanış tarzınızı bulmak için size imkân tanıyor.

DOTA 2 Sistem Gereksinimleri Neler?

Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bu strateji oyunu eğer iddialı iseniz sizden bir takım çıkarmanızı ve liglere çıkarak turnuvalara katılmanızı bekler. Bütün kahramanlar ücretsizdir.

Rekabetçi denge yani eşitlik Dota’nın en değerli özelliklerinden birisidir. Herkesin aynı adil ortamda oynadığını da garanti ediyor. Oyunun çekirdek içeriği, tıpkı geniş kahraman havuzunda olduğu gibi bütün oyunculara açık. Hayranlar kahramanlar için kozmetik eşyalar ve oynadıkları dünyayı genişleten eğlenceli eklentiler alabilirler; ancak oynamanız için gerekli olan her şey ilk maçınızdan önce zaten oyunda bulunmaktadır.

İşte Dota 2 Sistem gereksinimleri;

  • İşletim Sistemi: Windows 7,8 veya 10
  • İşlemci: Çift Çekirdekli Intel veya AMD 2.8 GHz
  • Bellek : 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • DirectX: Sürüm 9.0C
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Uyumlu

DOTA 2 Sistem Gereksinimleri Neler?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu