Tiktok Takipçi Satın Al

DOOM 3: VR Edition Şimdi Oynanabilir ve Çıkış Fragmanı Çıktı

DOOM 3: VR Edition bugün itibarıyla PlayStation VR için çıktı. id Software’le işbirliği içindeki Archiact tarafından geliştirilen DOOM 3: VR Edition, aksiyon-korku türündeki nişancı oyununu stres dozu köklenmiş bir VR deneyimine dönüştürüyor.

Eksiksiz ve Geliştirilmiş Bir DOOM 3 Deneyimi


DOOM 3 ve Resurrection of Evil ile The Lost Mission genişletmelerini içeren DOOM 3: VR Edition, id Software’in klasik nişancı oyununu PSVR teknolojisi için uyarlıyor. Cehennem güçleri karşısında hayatta kalırken 15 saati aşan nefes kesen aksiyon süresince yeni doku, gölgelendirici ve ses efektleri ile UAC’nin korkutucu deneylerinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarın. Cephanelikteki simgeleşmiş silahları kuşanın ve korkutucu ortamlardaki şeytani yaratıklarla savaşın.

DOOM 3: VR Edition Şimdi Oynanabilir ve Çıkış Fragmanı Çıktı

VR İçin Yenilendi

Sanal gerçeklik (VR) geliştirmeleri sayesinde dehşete hiç olmadığı kadar yakından bakın. Kafa takibi ile köşelerden bakabilir, el feneri takılı silahlarınızla vuruşlarınızı açılandırabilir, 180 derece hızlı dönüş işlevselliği ile sinsi iblisleri iş üstünde yakalayabilir ve bileğe takılı görüntüleme ile can, zırh ve cephane bilgilerinizi takip edebilirsiniz.

Hedef Kontrol Cihazı Desteği

Hedef Kontrol Cihazı desteği ile güçlü iblis öldürme silahlarınızı kendi ellerinizde taşıyın. Hedef Kontrol Cihazı’nın isabetliliğini kullanarak mükemmel kafa vuruşları yapın, kolayca köşeleri kontrol edin veya siper alırken körlemesine atışlar yapın ve parmağınızı tetikten çekmeden saldırılardan kaçın.

DOOM 3: VR Edition Şimdi Oynanabilir ve Çıkış Fragmanı Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu