Disney+ Birçok Platformu Destekleyecek! - TeknoDiot.com

Disney+ Birçok Platformu Destekleyecek!

Abone Ol 

Disney+ gelecek yıl piyasaya sürülmesi bekleniyor ve hizmete abone olmayı planlıyorsanız, lansman sırasında birden fazla platformda kullanılabileceğini merak edilebilir. Başlangıçtan itibaren birden fazla cihazda kullanılabilir hale gelecektir.

Disney+ kullanacağı platformlara Apple TV, Android, Android TV, Chromecast, masaüstü tabanlı web tarayıcıları, iPad, iPhone, PlayStation 4, Roku, Roku TV ve Xbox One dahildir.

Amazon’un Amazon Fire TV gibi yayın yapan cihazlarının dikkat çekici bir şekilde listeden çıkarıldığı fark edildi ancak daha sonra eklenmesi ihtimali var. Bunlar sadece başlangıçta desteklenecek cihazlardır, bu nedenle zamanla daha fazla platformun destekleneceğini düşünüyoruz.

Disney+ başlangıçta ABD’de piyasaya sürülecek, Kasım ayında Kanada, Hollanda, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi pazarları kapsayacak şekilde genişlemesi bekleniliyor. Şirket, önümüzdeki iki yıl içinde ise uluslararası pazarları genişletmeyi planlıyor, bu yüzden o bölgelerde yaşamıyorsanız, şansınız yok gibi görünüyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Disney+ Birçok Platformu Destekleyecek!

Her yıl ödemek isterseniz, hizmet ayda 6.99 dolar yılda ise 69.99 dolar olarak fiyatlandırıldı. Ayrıca Disney+, Hulu ve ESPN + dahil olduğu diğer paket ayda 12.99 dolar bir paket olacaktır.

Göz atın:   Disney + Cihazınızda Çalışmayabilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu