Tiktok Takipçi Satın Al

Discord Oyun Mağazası Açıldı!

Çoğunlukla oyuncuların sürekli kullandığı sesli, görüntülü ve yazılı şekilde sohbet imkanı sunan Discord, resmi oyun mağazasını açtı.

Discord uygulaması ülkemizde de fazlasıyla yoğun kullanılmakta. Discord oyun mağazası, gelecek planların habercisi. Discord mağazasında birçok oyun bulunuyor yeni olan bu mağazada ilerleyen dönemlerde popüler oyunlarında yer alması bekleniyor.


Mağazada yer alan oyunları tek tek satın alabileceğiniz gibi, Discord’un aylık, tam sürüm Nitro paketinden almanız dahilinde, üyeliğiniz devam ettiği sürece 60’dan fazla oyunu ücretsiz oynayabiliyorsunuz.

Discord Oyun Mağazası Açıldı!

Global bir oyun mağazası olan Discord mağazasında fiyatlar dolar üzerinden konulmuş durumda. Ödeme yöntemi olarak direkt olarak kredi kartı veya PayPal kullanılmakta.

Haberin başında da dediğimiz Şimdilik toplamda 60 oyun bulunan mağaza, zaman geçtikçe büyümeye devam edecek. Bu durum şuanlık böyle olduğunun altını çizmekte fayda var. Discord tarafından yapılan açıklamada, sayıya odaklı değil kaliteye odaklı oldukları özellikle belirtilmiş durumdalar. Son olarak Discord mağazasına ise “Home” kısmından yan menülerde yer alan “Mağaza” bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

TEKNODİOT DİSCORD SUNUCUSUNA GELİN! (TIKLA)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu