Discord Oyun Mağazası Kullanıma Sunuldu

Discord Oyun Mağazası Açıldı!

Abone Ol 

Çoğunlukla oyuncuların sürekli kullandığı sesli, görüntülü ve yazılı şekilde sohbet imkanı sunan Discord, resmi oyun mağazasını açtı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Discord uygulaması ülkemizde de fazlasıyla yoğun kullanılmakta. Discord oyun mağazası, gelecek planların habercisi. Discord mağazasında birçok oyun bulunuyor yeni olan bu mağazada ilerleyen dönemlerde popüler oyunlarında yer alması bekleniyor.

Mağazada yer alan oyunları tek tek satın alabileceğiniz gibi, Discord’un aylık, tam sürüm Nitro paketinden almanız dahilinde, üyeliğiniz devam ettiği sürece 60’dan fazla oyunu ücretsiz oynayabiliyorsunuz.

Discord Oyun Mağazası Açıldı!

Global bir oyun mağazası olan Discord mağazasında fiyatlar dolar üzerinden konulmuş durumda. Ödeme yöntemi olarak direkt olarak kredi kartı veya PayPal kullanılmakta.

Haberin başında da dediğimiz Şimdilik toplamda 60 oyun bulunan mağaza, zaman geçtikçe büyümeye devam edecek. Bu durum şuanlık böyle olduğunun altını çizmekte fayda var. Discord tarafından yapılan açıklamada, sayıya odaklı değil kaliteye odaklı oldukları özellikle belirtilmiş durumdalar. Son olarak Discord mağazasına ise “Home” kısmından yan menülerde yer alan “Mağaza” bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

TEKNODİOT DİSCORD SUNUCUSUNA GELİN! (TIKLA)

Göz atın:   Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (7. GÜN)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL