TeknoDiot.com
   
     

Discord Oyun Mağazası Açıldı!

Discord Oyun Mağazası Açıldı! Oyun Haberleri Sosyal Medya Haberleri

Çoğunlukla oyuncuların sürekli kullandığı sesli, görüntülü ve yazılı şekilde sohbet imkanı sunan Discord, resmi oyun mağazasını açtı.

Discord uygulaması ülkemizde de fazlasıyla yoğun kullanılmakta. Discord oyun mağazası, gelecek planların habercisi. Discord mağazasında birçok oyun bulunuyor yeni olan bu mağazada ilerleyen dönemlerde popüler oyunlarında yer alması bekleniyor.

Mağazada yer alan oyunları tek tek satın alabileceğiniz gibi, Discord’un aylık, tam sürüm Nitro paketinden almanız dahilinde, üyeliğiniz devam ettiği sürece 60’dan fazla oyunu ücretsiz oynayabiliyorsunuz.

Discord Oyun Mağazası Açıldı! Oyun Haberleri Sosyal Medya Haberleri

Global bir oyun mağazası olan Discord mağazasında fiyatlar dolar üzerinden konulmuş durumda. Ödeme yöntemi olarak direkt olarak kredi kartı veya PayPal kullanılmakta.

Haberin başında da dediğimiz Şimdilik toplamda 60 oyun bulunan mağaza, zaman geçtikçe büyümeye devam edecek. Bu durum şuanlık böyle olduğunun altını çizmekte fayda var. Discord tarafından yapılan açıklamada, sayıya odaklı değil kaliteye odaklı oldukları özellikle belirtilmiş durumdalar. Son olarak Discord mağazasına ise “Home” kısmından yan menülerde yer alan “Mağaza” bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

[button type=”primary” size=”block” link=”http://discord.me/teknodiot” target=”true” disabled=”false”]TEKNODİOT DİSCORD SUNUCUSUNA GELİN! (TIKLA)[/button]