CONQUEROR’S BLADE 4 Ağustos'ta Çıkıyor - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Conqueror’s Blade 4 Ağustos’ta Türkçe Olarak Çıkıyor

Conqueror’s Blade 4 Ağustos'ta Türkçe Olarak Çıkıyor

Ortaçağ savaş MMO’sunun tam kapsamlı Türkçe sürümüyle birlikte Osmanlı’dan esinlenen yeni bir sezon çıkış yapacak.

Küresel yayıncı MY.GAMES ve geliştirici Booming Games, ücretsiz aksiyon MMO oyunu Conqueror’s Blade PC için Türkçe dil desteği ile çıkış yaparken oyuncuları davet etmekten heyecan duyuyor. Tam oyun içi yerelleştirme, özel müşteri desteği, yerelleştirilmiş sosyal medya varlığı ve Türkçe topluluk yönetimi 4 Ağustos’ta ortaçağ savaş oyunu ile birlikte başlayacak.

Conqueror’s Blade’de oyuncular kendi ortaçağ imparatorluklarını kurmak için kanlı bir savaş halindeler. Gözü pek savaş lortları kendilerini bir dizi ölümcül silah ile donatıyor ve emirlerindeki muazzam ordular ile dünyaya açılıyor.

Oyuncular yıkıcı kuşatma silahları ile kaleleri savunuyor ya da kuşatıyor, 15’e 15 PvP muharebelerinde diğer oyunculara karşı mücadele ediyor ve geniş, gelişen açık bir dünyanın kontrolü için savaşıyor!

Conqueror’s Blade 4 Ağustos'ta Türkçe Olarak Çıkıyor

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


North’un Focals Akıllı Gözlükleri Artık Android Bildirimlerini Destekliyor

Adil Anıl Öktem

Battlefield 5, Sonunda Kendini Gösterdi!

Buğra Noyan

EMUI 10 Kullanıcı Sayısı 50 Milyonu Aştı!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.