CONQUEROR’S BLADE 4 Ağustos'ta Çıkıyor - TeknoDiot.com

Conqueror’s Blade 4 Ağustos’ta Türkçe Olarak Çıkıyor

Abone Ol 

Ortaçağ savaş MMO’sunun tam kapsamlı Türkçe sürümüyle birlikte Osmanlı’dan esinlenen yeni bir sezon çıkış yapacak.

takipçi satın al
takipçi satın al

Küresel yayıncı MY.GAMES ve geliştirici Booming Games, ücretsiz aksiyon MMO oyunu Conqueror’s Blade PC için Türkçe dil desteği ile çıkış yaparken oyuncuları davet etmekten heyecan duyuyor. Tam oyun içi yerelleştirme, özel müşteri desteği, yerelleştirilmiş sosyal medya varlığı ve Türkçe topluluk yönetimi 4 Ağustos’ta ortaçağ savaş oyunu ile birlikte başlayacak.

Conqueror’s Blade’de oyuncular kendi ortaçağ imparatorluklarını kurmak için kanlı bir savaş halindeler. Gözü pek savaş lortları kendilerini bir dizi ölümcül silah ile donatıyor ve emirlerindeki muazzam ordular ile dünyaya açılıyor.

Oyuncular yıkıcı kuşatma silahları ile kaleleri savunuyor ya da kuşatıyor, 15’e 15 PvP muharebelerinde diğer oyunculara karşı mücadele ediyor ve geniş, gelişen açık bir dünyanın kontrolü için savaşıyor!

Conqueror’s Blade 4 Ağustos'ta Türkçe Olarak Çıkıyor

Göz atın:   TP-Link’ten Yüksek Hızlı USB Adaptör

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!