Tiktok Takipçi Satın Al

Digiturk, Türkiye’de İnternet Hizmeti Vermeye Başlayacak

Digiturk ve beIN Media Group Üst Yöneticisi Yousef Al-Obaidly, 3 yılda Digitürk’e 2 milyar dolardan fazla yatırım yaptıklarını belirterek, “Türkiye’ye yatırımımıza devam edeceğiz.

2020 yılında internet servis sağlayıcı hizmeti de sunmaya başlayacağız.  Digiturk aboneleri hem kaliteli içeriğe sahip  olacak, hem TVkanallarını izleyecek, aynı zamanda internet hizmetini de Digiturk’ten alabilecekler.” dedi.


Türkiye Süper Ligi’nin resmi yayıncısı Digiturk’ün ve çatı şirketi beIN Media Group CEO’su Yousef Al-Obaidly ve Digiturk Spor İçeriklerinden Sorumlu Grup Başkanı Saad Saleh Al-Hudaifi, Katar’ın Doha kentinde bulunan beIN Media Group’un merkez üssünde Türk gazetecilerle bir araya geldi.

Türkiye’deki operasyonları ve gelecek dönem çalışmaları hakkında bilgi veren Yousef Al-Obaidly, konuşmasına Türkiye’nin kendileri için öneminden bahsederek başladı.

beIN Media Group olarak 43 ülkede operasyonlarının olduğunu dile getiren Al Obaidly, beIN Media Group’un dünyanın en büyük eğlence ve spor içerik sağlayıcılarından biri olduğunu aktardı. Dünya genelinde 15 milyar dolarlık spor içeriğine sahip olduklarını ifade eden Yousef Al-Obaidly, Türkiye’nin de bu yatırımların bir parçası olduğunu ifade etti. Türkiye’deki hizmetleri kapsamında 3 yıl içerisinde 2 milyar doları aşan yatırım yaptıklarını ifade eden Al-Obaidly, bu yatırımların süreceğini, Türk tüketicilerle daha çok bir araya geleceklerini ifade etti.

Digiturk, Türkiye'de İnternet Hizmeti Vermeye Başlayacak

Bu yıl Digiturk, internet hizmeti vermeye başlayacak

Al-Obaidly, Digiturk’ün potansiyelini maksimum seviyede ortaya çıkarabilmek için şirketi yeniden yapılandırdıklarını belirterek, bunun kendileri için önemli sorunlardan biri olduğunu anlattı.

Türkiye’deki odak noktalarının, müşteri deneyimini geliştirmek olduğunu aktaran Al-Obaidly, Türkiye’deki müşterileri ile aralarında kaliteye dayalı güven ilişkisi yaratma amacında olduklarını, bu çerçevede kaliteye ciddi yatırım yaptıklarını söyledi.

Al-Obaidly, Lig Tv’yi beIN Sports’a dönüştürürken teknolojik altyapıya da önemli yatırımlar yaptıklarını vurgulayarak, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Digiturk bizden önce de hep inovasyonlarla anılan bir şirket oldu. Bizim de amacımız müşterilerin taleplerine, onların ihtiyaçlarına odaklanmak. Bu stratejimiz kapsamında 2020 yılında internet servis sağlayıcı hizmeti de sunmaya başlayacağız. Digiturk aboneleri hem kaliteli içeriğe sahip olacak, hem tv kanallarını izleyecek, aynı zamanda da internet hizmetini de Digiturk’ten alabilecekler. Digiturk’e yatırım yaptığımız gün 3 yıllık bir yol haritamız vardı. 2020 yılı bu 3 yıllık yol haritamız kapsamında çok önemli bir yıl. Bu yol haritası çerçevesinde en kaliteli eğlence ve spor içeriği sunmak için yatırımlarımıza devam ediyoruz. ”

KAYNAK: https://www.ntv.com.tr/teknoloji/digiturkbu-yil-turkiyede-internet-hizmeti-vermeye-baslayacak,FWF-1SJTtUyAaN8ku9f8jA

Digiturk, Türkiye'de İnternet Hizmeti Vermeye Başlayacak

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu