TeknoDiot.com
   
     

Dergilik’ten Ocak’ta 11.5 Milyon Yayın Okundu

Dergilik'ten Ocak'ta 11.5 Milyon Yayın Okundu Turkcell Haberleri

Dergilik, herkese ücretsiz gazete ve dergiler sunuyor.

Türkiye’nin en kapsamlı ilk ve tek dijital yayın platformu Dergilik, rekorlarla dolu bir yılın ardından 2019’a güzel bir başlangıç yaptı. Geçen yıl 80 milyondan fazla yayını okuyucularla buluşturan Dergilik’ten, yılın ilk ayında 8.5 milyon dergi ve 3 milyon gazete indirildi. Yerli ve yabancı, haftalık ve aylık dergilerin yanı sıra yerel ve ulusal gazeteleri de takipçileriyle buluşturan platform, dijital yayın yapan birçok özel içeriği de okuyucularına sunuyor.

Türkiye’deki dijital yayıncılık sektörünün öncüsü Dergilik, hayata geçirdiği ilklerle okuma alışkanlıklarına yenilikler katmaya devam ediyor. Türkiye’nin en popüler dergilerinin yanı sıra bünyesine ulusal ve yerel günlük gazeteleri de ekleyen Dergilik, 2019 yılına da güçlü bir başlangıç yaptı. Geçen yıl 80 milyondan fazla yayının indirildiği Dergilik, Ocak’ta 8.5 milyon dergi ve 3 milyon gazeteyi okuyucularla buluşturdu.

Dergilik'ten Ocak'ta 11.5 Milyon Yayın Okundu Turkcell Haberleri

Yüzlerce dergi ve gazeteyi tek bir platform üzerinden sunan Dergilik, hali hazırda sadece abonelerine özel yayınlanan birçok yayını da okuyucularla buluşturdu. Platformda, 500’ü yerli 900’ü yabancı olmak üzere 1400 dergi ve 50 gazete yer alıyor.

Tüm operatör müşterileri kullanabiliyor

Ülkemizde yayıncılık sektörüne yeni bir soluk getiren Dergilik’i tüm operatör müşterileri indirip keyifle kullanabiliyor. Dergilik uygulamasına dileyen aylık abone olabilirken, isteyenler dergileri tek tek de satın alabiliyor. Uçak ya da metroda çevrimdışı iken okuma ve otomatik indirme özellikleri sunan uygulama, Apple Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak yükleniyor. Uygulamaya giriş yapmak için telefon numarası yazıldıktan sonra SMS ile gelen 4 haneli şifrenin girilmesi yeterli.