Tiktok Takipçi Satın Al

Deprem Sonrası Türk Telekom, Kesintiden Dolayı 10 GB İnternet Hediye Edecek

Türk Telekom’dan abonelere 10 GB internet hediye. Dün öğlen saatlerinde İstanbul Silivri bölgesinde 5.8 şiddetinde bir deprem gerçekleşti. Depremden sonra Türk Telekom alt yapısında sorunlar ortaya çıkmıştı.

GSM operatörleri bu depremde sınıfta kaldı diyebiliriz. Operatör kullanıcıları, yaşanan yoğunluk, uzun süreli iletişim kopukluklarına neden oldu. İnsanlar uzun süreler boyunca telefonlar aracılığıyla birbirlerine ulaşamadılar. Operatörlere verilen tepkiler sosyal medyada çığ gibi büyüyor.


İlk açıklama Türk Telekom’dan geldi. Twitter üzerinde olayla ilgili kısa bir açıklama yapan Türk Telekom, fiber altyapısında sorun olmadığını dile getirdi. 5 artçı sarsıntı yaşandı AFAD, yaptığı duyuruda, 13.59’da Marmara Denizi Silivri açıklarında meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki depreminden ardından 5 ayrı artçı sarsıntının yaşandığını bildirdi.

Türk Telekom’dan 10 GB hediye

İşte yapılan açıklama; Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur.

Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır.

Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

– TÜRK TELEKOM

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu