Craigslist, App Store'da iOS Cihazlar İçin Resmi Uygulamasını Paylaştı! - TeknoDiot.com

Craigslist, App Store’da iOS Cihazlar İçin Resmi Uygulamasını Paylaştı!

Abone Ol 

Yıllardır Craigslist’in üçüncü parti uygulamaları App Store’da yer alıyordu, şimdi resmi olarak iOS cihazlar için uygulaması App Store’dan indirilebilir.

Platform, 1995’te, akıllı telefonlar ve tabletler gibi cihazlardan daha önce çıktı ancak platformun çıkışından yıllar geçmesine rağmen, Craigslist henüz iPhone ve iPad için resmi bir uygulamasının başlangıcını ​​yapmadı.

Craigslist, App Store'da iOS Cihazlar İçin Resmi Uygulamasını Paylaştı!

Aslında, bir süredir var olan birçok üçüncü parti Craigslist uygulamasının, resmi uygulaması piyasaya sürülmeden önce birçok gayri resmi uygulamasının bulunduğunu belirtmeliyiz. Artık hevesli bir Craigslist kullanıcısıysanız ve resmi uygulamayı kullanmayı tercih ediyorsanız, App Store üzerinden indirebilirsiniz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Uygulamanın kendisi oldukça basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip görünüyor. Ayrıca, mesajları ve aramaları kaydedebilir ve bir şeyler izliyorsanız uyarıları ayarlayabilirsiniz. Aşırı karmaşık arayüzlerin hayranı değilseniz, aradığınız sade tasarımı bulabilirsiniz. Bu, büyük ölçüde olumlu görünüyor ve uygulamanın şu anda 4.6 / 5 yıldızlı bir derecelendirme kazandığı uygulamanın incelemelerinde yansıtılıyor.

Göz atın:   WhatsApp'tan Bir Yenilik Daha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu