Craigslist, App Store’da iOS Cihazlar İçin Resmi Uygulamasını Paylaştı!

Yıllardır Craigslist’in üçüncü parti uygulamaları App Store’da yer alıyordu, şimdi resmi olarak iOS cihazlar için uygulaması App Store’dan indirilebilir.

Platform, 1995’te, akıllı telefonlar ve tabletler gibi cihazlardan daha önce çıktı ancak platformun çıkışından yıllar geçmesine rağmen, Craigslist henüz iPhone ve iPad için resmi bir uygulamasının başlangıcını ​​yapmadı.


Craigslist, App Store'da iOS Cihazlar İçin Resmi Uygulamasını Paylaştı!

Aslında, bir süredir var olan birçok üçüncü parti Craigslist uygulamasının, resmi uygulaması piyasaya sürülmeden önce birçok gayri resmi uygulamasının bulunduğunu belirtmeliyiz. Artık hevesli bir Craigslist kullanıcısıysanız ve resmi uygulamayı kullanmayı tercih ediyorsanız, App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Uygulamanın kendisi oldukça basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip görünüyor. Ayrıca, mesajları ve aramaları kaydedebilir ve bir şeyler izliyorsanız uyarıları ayarlayabilirsiniz. Aşırı karmaşık arayüzlerin hayranı değilseniz, aradığınız sade tasarımı bulabilirsiniz. Bu, büyük ölçüde olumlu görünüyor ve uygulamanın şu anda 4.6 / 5 yıldızlı bir derecelendirme kazandığı uygulamanın incelemelerinde yansıtılıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu