Tiktok Takipçi Satın Al

Yenilenen Favoriler Paneli Microsoft Edge’e Geliyor

Edge'in yeni sürümü iyi şekilleniyor ve güncellemenin ana kullanıcıya ulaşması uzun sürmedi.

Microsoft, kendi Chromium Edge tarayıcısına sahip Chrome ve Firefox’un hemen ardından sıcaktı ve şimdi Microsoft’un girişi daha da iyi hale geliyor.

Microsoft Edge Insider Geliştirme kanalı 87.0.664.8 güncellemesini aldı ve kendi kendinize denemek isteyeceğiniz bazı ilginç özellikler içeriyor.


Microsoft Tech Community’de tüm yeni özelliklere kendiniz göz atabilirsiniz . Paketten çıkarılacak çok şey var, bu yüzden ana özelliklere ayrı ayrı bakalım.

İlk olarak, Edge’in Sık Kullanılanlar bölmesi değişiyor. Artık, aynı anda birden fazla web sitesini ziyaret etmeniz gerektiğinde her zaman görünür olması için ekranınızın yan tarafına sabitleyebilirsiniz. Yeni Sık Kullanılanlar bölmesi ayrıca favori web sitelerinizi açılır menüler yerine tek bir listede listeleyecektir.

Bu güncelleme aynı zamanda yepyeni fiyat karşılaştırma özelliğini de beraberinde getiriyor. Bu ilaveyi daha önce duymadıysanız, daha önce Edge’in fiyat karşılaştırma aracına bir göz attığını gördük . Kendiniz veya sevdikleriniz için hediye alırken biraz para biriktirmek istiyorsanız, bir göz attığınızdan emin olun.

Daha da Yenilikler Gelecek

Edge ayrıca daha önce bir PDF düzenleme aracı ekledi, ancak bu güncelleme onu daha da geliştirecek. Artık tarayıcı, bir çökme durumunda notlarınızı koruyacak ek veri kurtarma araçlarına sahip olacak.

Bu özellikle kullanışlıdır, çünkü Edge’in Sesli Okuma aracı bir PDF okurken etkin sekmeyi ara sıra çökertebilir. Neyse ki Microsoft, güncellemeyle ilgili bu kilitlenme sorununu ve ayrıca Read Aloud’un bazen tüm tarayıcıyı kapattığı bir sorunu çözdü.

Bu nedenle, bu özelliklerin ana şubeye ulaşması uzun sürmez. Özellikle iyi bir güncelleme gibi göründüğü için bu güncellemenin ne zaman geleceğini öğrenmek için Edge tarayıcınıza bir göz atın.

Yenilenen Favoriler Paneli Microsoft Edge'e Geliyor

Microsoft’un Daha İyi Bir Tarayıcı Arayışı

Yeni Chromium Edge kesinlikle etkiledi ve daha da iyiye gidiyor. Dev yapısındaki bu yeni güncelleme dalgası bunu kanıtlıyor ve herkesin kullanması için ana şubeye ulaşması çok uzun sürmedi.

Microsoft’un yeni Edge tarayıcısından hala emin değilseniz, yeni Chromium tabanının eski sürüme göre nasıl çalıştığına bakmaya değer. Görünüşe göre, yeni Edge tarayıcısı yeni tabanıyla çok iyi çalışıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu