TeknoDiot
     
     
     

Cooler Master Yeni NR Serisi Kasalrını Piyasaya Sürüyor

Cooler Master Yeni NR Serisi Kasalrını Piyasaya Sürüyor

Ödüllü bir PC bileşenleri şirketi olan Cooler Master, bugün NR serisinin iki yeni vaka ile piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

MasterBox NR400 ve MasterBox NR600. NR serisi, minimalist bir tasarım ve cesur bir performans sağlamak için formu ve işlevi kolaylaştırır. Her biri farklı bir form faktörünü destekleyen iki model yan yana başlar.

Daha küçük MasterBox NR400, mATX anakartlarını desteklerken, daha büyük MasterBox NR600 standart ATX anakartlarını destekler. Sadece orijinal N Serisinin ikonik katı şeridi ile işaretlenmiş olan yeni NR Serisi, ince ağ ön paneline hem filtreleme hem de hava akımı dahil ederek modern teknolojiyi zamansız bir tasarıma uyguluyor.

Cooler Master Yeni NR Serisi Kasalrını Piyasaya Sürüyor

Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

MasterBox NR400 ve NR600, sırasıyla 59,99 $ ve 69,99 $ değerinde bir başlangıç ​​MSRP’si için bugün satışa sunulacak. Modeller bölgelere göre değişmektedir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


USB 3.2 Geliyor!

Buğra Noyan

Windows 10 Telefonlar İçin Android Kullanıcılarının Arama Yapmalarına İzin Veriyor!

Yusuf Karcılar

Tasarım ve Performans Bir Arada: MSI MEG Aegis Ti5 Tanıtıldı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.